Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Garážový přístřešek si vy i vaše auto zamilujete Ne každý z nás má možnost parkovat svého čtyřkolového plechového mazlíčka v klasické zděné garáži. Možná žádnou zatím nevlastníte, nebo už je obsazená vaším druhým rodinným vozem. Nyní však můžete všem svým vozům dopřát důstojné parkování, sobě komfortní nasedání a vysedání i za deště, a zahradě elegantní prvek.
  • Dětské hry pro nejmenší Občas se říká, že člověk, i když je v dospělosti, tak zůstává uvnitř malým dítětem. Nejlépe by se to dalo vidět, když už je někdo rodič. To pak, ať už chce nebo ne, se musí pustit i do hraní a i se třeba vrátit do dětských let. Když už dítě tak trochu nebo aspoň dostatečně vnímá, tak se obvykle začíná kreslením. To se nedá ale nazvat hrou, to je spíš zábava.
  • Správný výběr řetězové ruční pily Venkovská usedlost se bez řetězových pil ani v nejmenším neobejde. Kutilské práce, kácení stromů, řezání dřeva určeného na otop či pro okrasu do krbu a mnoho dalšího. Hodí se jak k profesionálnímu, tak i k domácímu použití. Před výběrem té správné řetězové pily do Vaší dílny si ale musíte položit několik opravdu zásadních a životně důležitých otázek, abyste pak nesplakali nad výdělkem. Oč konkrétně jde?
  • Výběr vhodného čerpadla na vodu Čerpadlo. Moderní zařízení, které ušetří spoustu času a energie, nepotřebuje skoro vůbec žádnou drahou a náročnou údržbu a pořizovací náklady se za několik málo let stoprocentně vrátí. Pro výběr toho správného čerpadla si ale musíme důkladně promyslet několik zásadních skutečností. Pojďme si tedy dát k dobru pár kvalitních rad, jak na to.
  • Stavebnice Merkur – geniální hračka pro celou rodinu Hraček pro děti je v dnešních hračkářstvích jako hub po dešti a tak může být pro milující rodiče leckdy pořádný oříšek, vybrat tu správnou a nejlepší hračku. Takovou, která po pár dnech neskončí v koutě bez povšimnutí a nejlépe tu, která bude milované dítko rozvíjet, podporovat v kreativitě a ještě vylepší jemnou motoriku. Pokud vám čteme myšlenky a přesně takovou hračku hledáte, pak stavebnice Merkur vaše představy rozhodně nezklame.
  • Druhy kleští, které se hodí každému kutilovi. A nejen jemu! Kapající kohoutek, ucpaný odpad ani jiskřící zásuvka vám doma žádnou neplechu nenadělají, protože jako správný kutil se hned vrháte na jejich opravu a údržbu? Ať už jste kutil každým coulem, pouštíte se i do mnohem větších akci a vaše hobby výbava je vskutku úctyhodná nebo sem tam a to ještě jen v čase nejvyšší nutnosti, opravíte jen drobnosti, určitě se vám bude hodit přehled kleští a jejich předností. I když jak se říká, správný kutil si poradí i pouze s nožem, proč byste si nemohli rozšířit svou sbírku, co říkáte?
  • Dopřejte kuchyni světlo a styl se sadou LED pásků LED světla dobývají naše domovy a výjimkou nejsou ani naše kuchyně. A proč by také měly být, když díky LED páskům vaše kuchyňská linka doslova prokoukne a příprava jídla s jejich pomocí je hned veselejší.
  • Dětské hračky na zahradu aneb připravte se na jaro S přicházejícím jarem se už všichni těšíte na dovádění na čerstvém vzduchu a tak je dobré připravit se na pořádnou zábavu a vybavit své děti zahradními hračkami, které se postarají o hru a vám tak zprostředkovaně dopřejí chvilku klidu.
  • Trampolíny aneb poskočte si pro zdraví i radost Hledáte trochu toho zdravého pohybu, ale nemůžete najít nic, co by vás bavilo a zároveň nenásilně vylepšilo vaši kondici? Pokud máte zahradu a na ní malý kousek volného místa, pak nastal nejvyšší čas rozšířit řady spokojených majitelů stále více oblíbenějších trampolín.
  • Zahradní sekačky - vybrat benzínovou, elektrickou nebo strunovou? Údržba zahrady nepatří mezi oblíbené ani snadné činnosti a už vůbec není v hitparádě možností, jak příjemně trávit volný čas. Pokud však máte pořádné a šikovné pomocníky, pak je péče o vaše zelené štěstí zábavou i radostí, u které nevypustíte duši a výsledný efekt je navíc potěchou nejen pro vaše oči.