Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Elektrokolo aneb šlápněte do pedálů s úsměvem Elektrokola zažívají svůj vzestup na výsluní a není se co divit. Cyklistika je příjemná relaxace, dobrodružství za poznáním i báječná zábavná varianta, jak si skvěle zvýšit kondičku, dát si pořádně do těla a dopřát svým křivkám ten správný tvar. S elektrokolem se pak tento sport stává dostupným pro každého a téměř kdekoli.
  • Tachometry na kolo vám to pořádně spočítají Ať už je cyklistika vaší vášní nebo jen občasným koníčkem, určitě rádi oceníte informace o tom, kolik kilometrů jste zvládli našlapat, jak rychle dokážete šlápnout do pedálů a za jak dlouho zvládnete dojet třeba do práce. A třeba i taková informace, kolik jste při jízdě na kole spálili kalorií není občas k zahození.
  • Valentýn 2017 : Tipy na dárky pro ženy Narozeniny, svátky, výročí a kdo si to má všechno pamatovat, že? Naštěstí ten nejdůležitější svátek – svátek všech zamilovaných - je pro všechny společný a v kalendáři rozhodně nejde přehlédnout. A i kdyby náhodou jste snad měli snahu zapomenout, den svatého Valentýna na vás už pár týdnů dopředu vykukuje doslova na každém kroku – pro jistotu. A tak i my v duchu této krásné tradice přinášíme pár tipů, čím potěšit svou milovanou partnerku a ukázat ji tak svou něžnou a romantickou tvář.
  • Zahradní domek – užitečný pomocník pro každou zahradu Každá zahrádka, ať malá či velká, je radostí, ale také zodpovědností a leckdy i pořádnou dřinou. Relaxace, odpočinek i zábava, kterou si můžeme vychutnávat plnými doušky, ale také péče o dokonalý vzhled naší zahrady, ke které potřebujeme spoustu pomocníků, stejně jako doplňků pro náš pobyt na zahradě. O všechny – a ještě o mnohem víc – se dokonale postará zahradní domek.
  • Ultrazvuková čistička vrátí slávu a lesk vašim pokladům Potřebujete čas od času vyčistit prstýnky, brýle, různé kovové předměty nebo dokonce zubní protézu? Drhnutí kartáčkem může předměty poškodit, navíc je to pracný běh na dlouhou trať a výsledek mnohdy nestojí ani za špetku vaší vynaložené námahy. Ovšem s ultrazvukovou čističkou to je jiná, navíc, když si můžete pořídit praktickou variantu pro domácnost.
  • Dárek, který udělá radost každému tatínkovi Kromě láskyplného objetí milovaných ratolestí, které se navíc dost špatně balí do dárkové tašky či balícího papíru, každý tatínek jako správný chlap nepohrdne dárkem, který je pro pořádné chlapy jako stvořený. Prozkoumejte naše dnešní tipy a vyberte pro svého tatínka malý dárek zabalený do lásky a slov díků...
  • Originální valentýnské dárky pro muže Svátek zamilovaných klepe na dveře a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po romantické pozornosti, která rozněžní i to nejledovější srdce, které jindy své city urputně schovává a s projevy lásky raději šetří. Tipy pro vaše drsné chlapáky i něžné romantiky vám pomohou v rozhodování, co vybrat na letošního Valentýna.
  • Bezpečnostní trezory jsou praví strážci vašich pokladů v práci i doma Každý máme nějakou tu vzácnost, památku či poklad, o který bychom neradi přišli a jejichž ztráta by nás více než mrzela. Ať už potřebujete bezpečně ukrýt hotovost, důležité dokumenty, cenné šperky či dokonce zbraň, bezpečnostní trezor by ve vaší domácnosti či kanceláři rozhodně neměl chybět.
  • Velký průvodce vánočními dárky 2016 Protože Vánoce už pomalu klepou na dveře, připravili jsme pro vás velký průvodce dárků 2016! Už si nelamte hlavu, čím obdarujete svého dědečka, děti nebo rodiče. Pomůžeme vám překvapit celou rodinu včetně domácích mazlíčků.
  • Reflexní prvky jsou již ze zákona povinnou výbavou chodců Prezident Miloš Zeman podepsal zákon, který chodcům předepisuje povinost používat reflexní prvky (odrazky, reflexní pásky, reflexní samolepky, vesty atd.) na silnicích mimo obec. Pokud tuto povinnost porušíte hrozí Vám pokuta až 2000 Kč.