Články nejen o dálkových ovladačích


  • Dopřejte kuchyni světlo a styl se sadou LED pásků LED světla dobývají naše domovy a výjimkou nejsou ani naše kuchyně. A proč by také měly být, když díky LED páskům vaše kuchyňská linka doslova prokoukne a příprava jídla s jejich pomocí je hned veselejší.
  • Dětské hračky na zahradu aneb připravte se na jaro S přicházejícím jarem se už všichni těšíte na dovádění na čerstvém vzduchu a tak je dobré připravit se na pořádnou zábavu a vybavit své děti zahradními hračkami, které se postarají o hru a vám tak zprostředkovaně dopřejí chvilku klidu.
  • Trampolíny aneb poskočte si pro zdraví i radost Hledáte trochu toho zdravého pohybu, ale nemůžete najít nic, co by vás bavilo a zároveň nenásilně vylepšilo vaši kondici? Pokud máte zahradu a na ní malý kousek volného místa, pak nastal nejvyšší čas rozšířit řady spokojených majitelů stále více oblíbenějších trampolín.
  • Zahradní sekačky - vybrat benzínovou, elektrickou nebo strunovou? Údržba zahrady nepatří mezi oblíbené ani snadné činnosti a už vůbec není v hitparádě možností, jak příjemně trávit volný čas. Pokud však máte pořádné a šikovné pomocníky, pak je péče o vaše zelené štěstí zábavou i radostí, u které nevypustíte duši a výsledný efekt je navíc potěchou nejen pro vaše oči.
  • Elektrokolo aneb šlápněte do pedálů s úsměvem Elektrokola zažívají svůj vzestup na výsluní a není se co divit. Cyklistika je příjemná relaxace, dobrodružství za poznáním i báječná zábavná varianta, jak si skvěle zvýšit kondičku, dát si pořádně do těla a dopřát svým křivkám ten správný tvar. S elektrokolem se pak tento sport stává dostupným pro každého a téměř kdekoli.
  • Tachometry na kolo vám to pořádně spočítají Ať už je cyklistika vaší vášní nebo jen občasným koníčkem, určitě rádi oceníte informace o tom, kolik kilometrů jste zvládli našlapat, jak rychle dokážete šlápnout do pedálů a za jak dlouho zvládnete dojet třeba do práce. A třeba i taková informace, kolik jste při jízdě na kole spálili kalorií není občas k zahození.
  • Valentýn 2017 : Tipy na dárky pro ženy Narozeniny, svátky, výročí a kdo si to má všechno pamatovat, že? Naštěstí ten nejdůležitější svátek – svátek všech zamilovaných - je pro všechny společný a v kalendáři rozhodně nejde přehlédnout. A i kdyby náhodou jste snad měli snahu zapomenout, den svatého Valentýna na vás už pár týdnů dopředu vykukuje doslova na každém kroku – pro jistotu. A tak i my v duchu této krásné tradice přinášíme pár tipů, čím potěšit svou milovanou partnerku a ukázat ji tak svou něžnou a romantickou tvář.
  • Zahradní domek – užitečný pomocník pro každou zahradu Každá zahrádka, ať malá či velká, je radostí, ale také zodpovědností a leckdy i pořádnou dřinou. Relaxace, odpočinek i zábava, kterou si můžeme vychutnávat plnými doušky, ale také péče o dokonalý vzhled naší zahrady, ke které potřebujeme spoustu pomocníků, stejně jako doplňků pro náš pobyt na zahradě. O všechny – a ještě o mnohem víc – se dokonale postará zahradní domek.
  • Ultrazvuková čistička vrátí slávu a lesk vašim pokladům Potřebujete čas od času vyčistit prstýnky, brýle, různé kovové předměty nebo dokonce zubní protézu? Drhnutí kartáčkem může předměty poškodit, navíc je to pracný běh na dlouhou trať a výsledek mnohdy nestojí ani za špetku vaší vynaložené námahy. Ovšem s ultrazvukovou čističkou to je jiná, navíc, když si můžete pořídit praktickou variantu pro domácnost.
  • Dárek, který udělá radost každému tatínkovi Kromě láskyplného objetí milovaných ratolestí, které se navíc dost špatně balí do dárkové tašky či balícího papíru, každý tatínek jako správný chlap nepohrdne dárkem, který je pro pořádné chlapy jako stvořený. Prozkoumejte naše dnešní tipy a vyberte pro svého tatínka malý dárek zabalený do lásky a slov díků...