Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Jízda na kole je zábavný způsob jak hodit starosti za hlavu, pořádně si pročistit hlavu, protáhnout ztuhlé tělo, zapracovat na kondičce a klidně zhubnout i nějaké to kilo do plavek. Ke správné cyklistické pohodě však každý cyklista ocení praktickou a funkční výbavu, která mu výlety na kole zpříjemní.
  • Ulehčete si výcvik svého pejska díky chytrým obojkům Vycvičit svého čtyřnohého kamaráda k dokonalé poslušnosti není zrovna jednoduchá věc. Jako každé zvíře má i pes svou hlavu a ne vždy jsou s páníčkem naladěni na stejnou notu. Poslušnost je však nezbytná, a pokud si chcete užívat vy i vaše okolí vašich procházek, stejně jako pobytu vašeho pejska doma či na zahradě, máme pro vás tipy na chytré a moderní pomocníky – specifické obojky pro psy.
  • Máte balkon? Pak vám na něm nesmí chybět balkonový nábytek! Sluníčko velí – balkóny jsou vyhřáté a připravené k užívání, ne jen k věšení prádla, pěstování rajčat a odkládání zbytečností. Využívejte na maximum každý centimetr svého bytu či domku, do kterých se počítá i balkon. Ať už je prostorný nebo miniaturní, rozhodně je připraven poskytnout vám útočiště pro odpočinek i relaxaci - stačí si jen vybrat z pestré nabídky nábytku na balkon.
  • Který zahradní gril je ten nejlepší? Národ zahrádkářů, kutilů a hezkých pár let i milovníků grilování – přemýšlíte, který by to mohl být? Ano, správně. Pokud jste se v této charakteristice také poznali, jsme to my - Češi, Moravané i Slezané. A my vám dnes představíme přednosti jednotlivých druhů zahradních grilů tak, abyste si mohli vybrat ten pravý pro své grilovací umění.
  • Garážový přístřešek si vy i vaše auto zamilujete Ne každý z nás má možnost parkovat svého čtyřkolového plechového mazlíčka v klasické zděné garáži. Možná žádnou zatím nevlastníte, nebo už je obsazená vaším druhým rodinným vozem. Nyní však můžete všem svým vozům dopřát důstojné parkování, sobě komfortní nasedání a vysedání i za deště, a zahradě elegantní prvek.
  • Dětské hry pro nejmenší Občas se říká, že člověk, i když je v dospělosti, tak zůstává uvnitř malým dítětem. Nejlépe by se to dalo vidět, když už je někdo rodič. To pak, ať už chce nebo ne, se musí pustit i do hraní a i se třeba vrátit do dětských let. Když už dítě tak trochu nebo aspoň dostatečně vnímá, tak se obvykle začíná kreslením. To se nedá ale nazvat hrou, to je spíš zábava.
  • Správný výběr řetězové ruční pily Venkovská usedlost se bez řetězových pil ani v nejmenším neobejde. Kutilské práce, kácení stromů, řezání dřeva určeného na otop či pro okrasu do krbu a mnoho dalšího. Hodí se jak k profesionálnímu, tak i k domácímu použití. Před výběrem té správné řetězové pily do Vaší dílny si ale musíte položit několik opravdu zásadních a životně důležitých otázek, abyste pak nesplakali nad výdělkem. Oč konkrétně jde?
  • Výběr vhodného čerpadla na vodu Čerpadlo. Moderní zařízení, které ušetří spoustu času a energie, nepotřebuje skoro vůbec žádnou drahou a náročnou údržbu a pořizovací náklady se za několik málo let stoprocentně vrátí. Pro výběr toho správného čerpadla si ale musíme důkladně promyslet několik zásadních skutečností. Pojďme si tedy dát k dobru pár kvalitních rad, jak na to.
  • Stavebnice Merkur – geniální hračka pro celou rodinu Hraček pro děti je v dnešních hračkářstvích jako hub po dešti a tak může být pro milující rodiče leckdy pořádný oříšek, vybrat tu správnou a nejlepší hračku. Takovou, která po pár dnech neskončí v koutě bez povšimnutí a nejlépe tu, která bude milované dítko rozvíjet, podporovat v kreativitě a ještě vylepší jemnou motoriku. Pokud vám čteme myšlenky a přesně takovou hračku hledáte, pak stavebnice Merkur vaše představy rozhodně nezklame.
  • Druhy kleští, které se hodí každému kutilovi. A nejen jemu! Kapající kohoutek, ucpaný odpad ani jiskřící zásuvka vám doma žádnou neplechu nenadělají, protože jako správný kutil se hned vrháte na jejich opravu a údržbu? Ať už jste kutil každým coulem, pouštíte se i do mnohem větších akci a vaše hobby výbava je vskutku úctyhodná nebo sem tam a to ještě jen v čase nejvyšší nutnosti, opravíte jen drobnosti, určitě se vám bude hodit přehled kleští a jejich předností. I když jak se říká, správný kutil si poradí i pouze s nožem, proč byste si nemohli rozšířit svou sbírku, co říkáte?