Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Někdy si nejste jisti, zda je vadný ovladač nebo přístroj. Zde najdete několik rad jak zkontrolovat dálkový ovladač.
  • Když se řekne univerzální dálkové ovládání, spousta lidí si pod tímto pojmem představí ne právě kvalitní ovladač, který by měla fungovat pro různá zařízení, od televizorů, přes audio sestavy, až po ovládání DVD a videa, ale nemusí to být pravidlem. Zkrátka, dnešní doba je plná ovladačů, které nám usnadňují život a některé z nich jsou opravdu kvalitní, například takové…
  • Ne každý dnes svítí LEDkami, stále se najde spousta domácností a dokonce i firem, které využívají starší typ vláknových žárovek či výbojek. Ty jsou pořád ještě levnější než LED žárovky, ale uvědomme si tu velikou úsporu, plynoucí z používání LEDek. Chystáte se i Vy na to, že přestoupíte na tento druh osvětlení? Seznamte se některými základními typy a pojmy ze světa LED…
  • Ať už je vaše zahrádka jen o pár metrech čtverečních nebo velká tak, že sekání trávy je na pár hodin tvrdé dřiny, pěstujete na ni všechno co jde nebo si jen užíváte relaxace a klidného odpočinku, rozhodně se vám na ni vždycky hodí praktický zahradní domek.
  • A spolehněte se na účinné plašiče a hubiče škůdců! Ti si umí skvěle poradit s každým nezvaným návštěvníkem, který se rozhodl zdevastovat vám udržovaný trávník, zlikvidovat úrodu, kořeny stromů či vaše posezení na zahradě. Vyberte si účinné pomocníky v boji proti krtkům, mravencům, zajícům, myším, kunám, ptákům i zatoulaným kočkám a psům. Vyzrajte na myši, kuny i hraboše …
  • Nehoda není náhoda a leckdy nepříjemné dohadování s protistranou o tom, kdo je na vině, není procházka růžovou zahradou. Ne však s praktickou kamerou do auta, která zaznamená přestupky, nehody, ale i zajímavá místa, která nemáte čas během řízení sledovat, ale díky záznamu si je můžete prohlédnout později.
  • Jaro volá všechny cyklisty do ulic. Máte pořádnou cyklistickou výbavu? Jízda na kole je zábavný způsob jak hodit starosti za hlavu, pořádně si pročistit hlavu, protáhnout ztuhlé tělo, zapracovat na kondičce a klidně zhubnout i nějaké to kilo do plavek. Ke správné cyklistické pohodě však každý cyklista ocení praktickou a funkční výbavu, která mu výlety na kole zpříjemní.
  • Ulehčete si výcvik svého pejska díky chytrým obojkům Vycvičit svého čtyřnohého kamaráda k dokonalé poslušnosti není zrovna jednoduchá věc. Jako každé zvíře má i pes svou hlavu a ne vždy jsou s páníčkem naladěni na stejnou notu. Poslušnost je však nezbytná, a pokud si chcete užívat vy i vaše okolí vašich procházek, stejně jako pobytu vašeho pejska doma či na zahradě, máme pro vás tipy na chytré a moderní pomocníky – specifické obojky pro psy.
  • Máte balkon? Pak vám na něm nesmí chybět balkonový nábytek! Sluníčko velí – balkóny jsou vyhřáté a připravené k užívání, ne jen k věšení prádla, pěstování rajčat a odkládání zbytečností. Využívejte na maximum každý centimetr svého bytu či domku, do kterých se počítá i balkon. Ať už je prostorný nebo miniaturní, rozhodně je připraven poskytnout vám útočiště pro odpočinek i relaxaci - stačí si jen vybrat z pestré nabídky nábytku na balkon.
  • Který zahradní gril je ten nejlepší? Národ zahrádkářů, kutilů a hezkých pár let i milovníků grilování – přemýšlíte, který by to mohl být? Ano, správně. Pokud jste se v této charakteristice také poznali, jsme to my - Češi, Moravané i Slezané. A my vám dnes představíme přednosti jednotlivých druhů zahradních grilů tak, abyste si mohli vybrat ten pravý pro své grilovací umění.