Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Jaro volá všechny cyklisty do ulic. Máte pořádnou cyklistickou výbavu? Jízda na kole je zábavný způsob jak hodit starosti za hlavu, pořádně si pročistit hlavu, protáhnout ztuhlé tělo, zapracovat na kondičce a klidně zhubnout i nějaké to kilo do plavek. Ke správné cyklistické pohodě však každý cyklista ocení praktickou a funkční výbavu, která mu výlety na kole zpříjemní.
  • Ulehčete si výcvik svého pejska díky chytrým obojkům Vycvičit svého čtyřnohého kamaráda k dokonalé poslušnosti není zrovna jednoduchá věc. Jako každé zvíře má i pes svou hlavu a ne vždy jsou s páníčkem naladěni na stejnou notu. Poslušnost je však nezbytná, a pokud si chcete užívat vy i vaše okolí vašich procházek, stejně jako pobytu vašeho pejska doma či na zahradě, máme pro vás tipy na chytré a moderní pomocníky – specifické obojky pro psy.
  • Máte balkon? Pak vám na něm nesmí chybět balkonový nábytek! Sluníčko velí – balkóny jsou vyhřáté a připravené k užívání, ne jen k věšení prádla, pěstování rajčat a odkládání zbytečností. Využívejte na maximum každý centimetr svého bytu či domku, do kterých se počítá i balkon. Ať už je prostorný nebo miniaturní, rozhodně je připraven poskytnout vám útočiště pro odpočinek i relaxaci - stačí si jen vybrat z pestré nabídky nábytku na balkon.
  • Který zahradní gril je ten nejlepší? Národ zahrádkářů, kutilů a hezkých pár let i milovníků grilování – přemýšlíte, který by to mohl být? Ano, správně. Pokud jste se v této charakteristice také poznali, jsme to my - Češi, Moravané i Slezané. A my vám dnes představíme přednosti jednotlivých druhů zahradních grilů tak, abyste si mohli vybrat ten pravý pro své grilovací umění.
  • Garážový přístřešek si vy i vaše auto zamilujete Ne každý z nás má možnost parkovat svého čtyřkolového plechového mazlíčka v klasické zděné garáži. Možná žádnou zatím nevlastníte, nebo už je obsazená vaším druhým rodinným vozem. Nyní však můžete všem svým vozům dopřát důstojné parkování, sobě komfortní nasedání a vysedání i za deště, a zahradě elegantní prvek.
  • Dětské hry pro nejmenší Občas se říká, že člověk, i když je v dospělosti, tak zůstává uvnitř malým dítětem. Nejlépe by se to dalo vidět, když už je někdo rodič. To pak, ať už chce nebo ne, se musí pustit i do hraní a i se třeba vrátit do dětských let. Když už dítě tak trochu nebo aspoň dostatečně vnímá, tak se obvykle začíná kreslením. To se nedá ale nazvat hrou, to je spíš zábava.
  • Správný výběr řetězové ruční pily Venkovská usedlost se bez řetězových pil ani v nejmenším neobejde. Kutilské práce, kácení stromů, řezání dřeva určeného na otop či pro okrasu do krbu a mnoho dalšího. Hodí se jak k profesionálnímu, tak i k domácímu použití. Před výběrem té správné řetězové pily do Vaší dílny si ale musíte položit několik opravdu zásadních a životně důležitých otázek, abyste pak nesplakali nad výdělkem. Oč konkrétně jde?
  • Výběr vhodného čerpadla na vodu Čerpadlo. Moderní zařízení, které ušetří spoustu času a energie, nepotřebuje skoro vůbec žádnou drahou a náročnou údržbu a pořizovací náklady se za několik málo let stoprocentně vrátí. Pro výběr toho správného čerpadla si ale musíme důkladně promyslet několik zásadních skutečností. Pojďme si tedy dát k dobru pár kvalitních rad, jak na to.
  • Stavebnice Merkur – geniální hračka pro celou rodinu Hraček pro děti je v dnešních hračkářstvích jako hub po dešti a tak může být pro milující rodiče leckdy pořádný oříšek, vybrat tu správnou a nejlepší hračku. Takovou, která po pár dnech neskončí v koutě bez povšimnutí a nejlépe tu, která bude milované dítko rozvíjet, podporovat v kreativitě a ještě vylepší jemnou motoriku. Pokud vám čteme myšlenky a přesně takovou hračku hledáte, pak stavebnice Merkur vaše představy rozhodně nezklame.
  • Druhy kleští, které se hodí každému kutilovi. A nejen jemu! Kapající kohoutek, ucpaný odpad ani jiskřící zásuvka vám doma žádnou neplechu nenadělají, protože jako správný kutil se hned vrháte na jejich opravu a údržbu? Ať už jste kutil každým coulem, pouštíte se i do mnohem větších akci a vaše hobby výbava je vskutku úctyhodná nebo sem tam a to ještě jen v čase nejvyšší nutnosti, opravíte jen drobnosti, určitě se vám bude hodit přehled kleští a jejich předností. I když jak se říká, správný kutil si poradí i pouze s nožem, proč byste si nemohli rozšířit svou sbírku, co říkáte?