Jak to u nás vypadá a jak balíme zboží?

 
 
Vladimír Urban říká:
Dobrý den. Kdy bude k mání ovladač TOSHIBA CT-90326, 32W2333D? Již dlouho je nedostupný. DěkujiAnny Chen říká:
Ahoj,
Jsme vedeni výrobce z Číny, a specializoval se na venkovní LED více než 5 let.

Zaměřujeme se především výrobě LED pásky a napájecí zdroj. jsme schopni poskytnout vám vysoce kvalitní produkty a konkurenceschopnou cenu.

Pokud máte nějaký plán nákupu, kontaktujte mě svobodně. Díky.

Anny
E-mail: anny@ixmech.comPavel Holeček říká:
Dobrý den!
Na internetu:1ksPanasonic628010,náhradní dálkový ovladač proTX-29PS11P.Celková cena zboží a dopravy s DPH stojí 237Kč.Jeto pravda?
Pavel Hpleček.Václav Kornuta říká:
Dobrý den
Mám DO 4For you který je naprogramován na spotřebiče které už nefungují.Nedávno se mi rozbil DO na televizi CHanghong LED29A6500H.Je možné naprogramovat můj univ.ovladač (který bych poslal)na tuto TV?
Děkuji Kornuta V.Martina Pokorná říká:
Jak provést změnu z osobního odběru na poslání poštou na dobírku. Děkuji.Alois Franke říká:
Dobrý den, objednal jsem u Vás náhradní ovladač Tofield TF 7700HSCI (obj. 135461500), velmi mile mě překvapila rychlost vyřízení a patří Vás pochválit. Ovladač funguje, ale škoda, že jsem Vás nepožádal též o naprogramování předvolby pro ovládání televize(PHILIPS model 21PT1653/58P), takhle používám pro zapnutí televize druhý ovladač. Nechá se s tím dodatečně něco udělat?
Děkuji za odpověď. FrankeErik Baron říká:
ak chcem vratit spet vasu objednavku aku garanciu mam ze mi vratite spet peniaze?Lukáš (EMERX team s.r.o.) říká:
Dobrý den,
pokud zboží vrátíte ve lhůtě 14 dní od objednání, peníze Vám samozřejmě bez problémů vrátíme. Jinak pokud Vám zboží nevyhovuje, můžeme Vám ho vyměnit za jiné, případně poradit s nastavením. 

Napište nám svůj názor nebo dotaz:
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.