Jak to u nás vypadá a jak balíme zboží?

 
 
Miroslav říká:
Dobrý den. Můžu říct jen jedno chtěl sem si koupit novou telku ale Skusil sem nejdřív koupit ovladač říkám si přijdu o 600 tak co ale pak překvápko ovladač fakt funguje prostě mazec a to sem tomu moc nevěřil takže super a moc díkĽuboš říká:
Dobrý den,
pokud zboží vrátíte ve lhůtě 14 dní od objednání, peníze Vám samozřejmě bez problémů vrátíme. Jinak pokud Vám zboží nevyhovuje, můžeme Vám ho vyměnit za jiné, případně poradit s nastavením.
To je vaša odpoveď. Ja mám zabaliť tovar, zaniesť na poštu, odoslať ho na moje náklady a to len pre vašu neschopnosť dodať tovar, ktorý som si objednal.Ľuboš Hanus říká:
Dobrý deň.Dobrý deň! Včera 20.5. 2019 mi bolo doručené diaľkové ovládanie, ale nie typ, aký som si objednal. Ja som si objednal LG AKB72914202 a doručili ste mi AKB72914208, ktoré nieje kompatibilné s mojím televízorom. Ako mám postupovať, keď došlo k chybe z vašej strany? č.objednávky 703863722
Blanka Benešová říká:
Dobrý den, pokud objednám ,,Sony RM-ED062 originální dálkový ovladač ", jaká je dodací lhůta. Dle dodací lhůty musím zvolit adresu dodání. Velmi děkuji za odpověď. BenešováJozef Mičo říká:
Dobrý večer. Zháňam ďiaľkový ovladač AK59-00062E, mal by som záujem o orinál Samsung. Chcel by som sa opýtať, či ho viete zohnať a poslať na Slovensko, príp. či máte eurový účet. Ak je problém s doručením na slovensko, alebo platbou v eurách, viem zariadiť aj české peniaze aj poslanie na českú adresu. Prosím odpíšte a opíšte mi aj českú aj slovenskú variantu. S pozdravom Jozef zo Slovenska.Milan Pančura říká:
Dobrý den,potřebuji ovladač Humax nahrada HU RS632 budete ho mit anevíte kdy.Děkuji za odpovědˇ.Josef Vágner říká:
Dostal jsem od vás -unýv-ovladač.Model HR56G/LM-U009. Jenom nevím,kterej umělec to balil.Papíry k ovladači-HOMECAST S 3000.Který je na SATELIT ve visýlání SD dávno ZRUŠEN! OVLADAČ MI STEJNĚ NEJDE,CO STÝM PROVEDETE?Jak to mam nastavit aby sito naslo kod přístroje SAMO?
Dík odpoved prosím SMS.Pan Emerx říká:
Dobrý den. Z naší strany nevidím žádné pochybení. Objednal jste si ovladač pro MC2000 CR HDCI. Který je funkčně naprosto stejný jako s3000. ( Máme prodaných desítky kusů). Možnosti jsou tedy pouze 2. Buď jste nedodržel návod. ( Vložení nových nepoizitych baterií a zmáčknutí tlačítka SAT.) Nebo máte doma jiný model přístroje například MC2000 HDCI USB, který používá jiný ovládač.
Bohumil Veselý EMERX teamVladimír Urban říká:
Dobrý den. Kdy bude k mání ovladač TOSHIBA CT-90326, 32W2333D? Již dlouho je nedostupný. DěkujiAnny Chen říká:
Ahoj,
Jsme vedeni výrobce z Číny, a specializoval se na venkovní LED více než 5 let.

Zaměřujeme se především výrobě LED pásky a napájecí zdroj. jsme schopni poskytnout vám vysoce kvalitní produkty a konkurenceschopnou cenu.

Pokud máte nějaký plán nákupu, kontaktujte mě svobodně. Díky.

Anny
E-mail: anny@ixmech.comPavel Holeček říká:
Dobrý den!
Na internetu:1ksPanasonic628010,náhradní dálkový ovladač proTX-29PS11P.Celková cena zboží a dopravy s DPH stojí 237Kč.Jeto pravda?
Pavel Hpleček.Václav Kornuta říká:
Dobrý den
Mám DO 4For you který je naprogramován na spotřebiče které už nefungují.Nedávno se mi rozbil DO na televizi CHanghong LED29A6500H.Je možné naprogramovat můj univ.ovladač (který bych poslal)na tuto TV?
Děkuji Kornuta V.Martina Pokorná říká:
Jak provést změnu z osobního odběru na poslání poštou na dobírku. Děkuji.Alois Franke říká:
Dobrý den, objednal jsem u Vás náhradní ovladač Tofield TF 7700HSCI (obj. 135461500), velmi mile mě překvapila rychlost vyřízení a patří Vás pochválit. Ovladač funguje, ale škoda, že jsem Vás nepožádal též o naprogramování předvolby pro ovládání televize(PHILIPS model 21PT1653/58P), takhle používám pro zapnutí televize druhý ovladač. Nechá se s tím dodatečně něco udělat?
Děkuji za odpověď. FrankeErik Baron říká:
ak chcem vratit spet vasu objednavku aku garanciu mam ze mi vratite spet peniaze?Lukáš (EMERX team s.r.o.) říká:
Dobrý den,
pokud zboží vrátíte ve lhůtě 14 dní od objednání, peníze Vám samozřejmě bez problémů vrátíme. Jinak pokud Vám zboží nevyhovuje, můžeme Vám ho vyměnit za jiné, případně poradit s nastavením. 

Napište nám svůj názor nebo dotaz:
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.