Tipy a rady pro dům, byt i zahradu


  • Testujeme zboží, píšeme klady, zápory i vlastní názor Snažíme se, aby nabídka našich produktů byla pestrá, ale také užitečná pro Vás - naše zákazníky. Proto jsme začali nabízené produkty vlastnoručně testovat. Chceme Vám nabízet jen to nejlepší a to se neobejde bez dostatečných a prověřených informací, ale také praktických testů. Přečtěte si jak testujeme zboží a zjišťujeme klady, ale i zápory.
  • Tipy na skvělé recepty - Mamut na kmíně.cz Hledáte inspiraci pro každodenní vaření? Už nevíte co zase uvařit zítra na oběd nebo večeři? Internet je obrovskou studnicí inspirace nejen pro vaření. Dnes vám ukážeme, kde najdete stovky zajímavých receptů pro každého. Ať už vaří muž nebo žena, každý najde na mamutovi inspiraci :-)
  • Jak správně používat elektrické obojky pro psy? V dnešní době je metoda výcviku psů pomocí elektrických obojků některými zatracována, u jiných naopak velmi oblíbená. Každý by měl mít na paměti, že je to způsob, který může být velmi účinný pouze ve zkušených rukou. Před tím, než budete elektrický obojek naplno používat u svého psího miláčka, přečtěte si pečlivě přiložený návod a také tento článek, který by Vám měl poradit s prvními kroky při používání elektrických obojků.
  • Zprovoznění domácí Meteostanice. Kam umístit stanici a čidla? Pro správný provoz a měření meteostanice je nejdůležitější jediná věc - umístění, umístění, umístění. Většina meteostanic, které pracují v našich bytech, neukazují správné hodnoty teplot ani správnou předpověď počasí. Je to proto, že čidla nejsou správně umístěna. Kam správně umístit čidla tak, aby meteostanice ukazovala reálné hodnoty a byly jste s ní plně spokojeni? Poradíme Vám v tomto článku.
  • Plynové grily vs. grily na dřevěné uhlí Abyste si grilování skutečně vychutnali, není potřeba pouze vědět, jak jídlo správně připravit. Musíte mít také správný gril. V dnešní době, pomineme-li elektrické kontaktní grily do kuchyně, které umožňují grilovat i uvnitř, existují dva základní typy grilů, mezi kterými si lidé vybírají. Za prvé je to klasický gril na dřevěné uhlí, a za druhé je to gril plynový. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, jaké má každá varianta výhody a nevýhody, a který gril bude pro vás ten pravý? Podívejme se na to.
  • 5 tipů pro výběr LED žárovky S LED žárovkami se dají ušetřit nemalé peníze, to je dnes už všeobecně známý fakt. Jenže i přes tuto velikou úsporu, je mnoho lidí, kteří se LED osvětlení vyhýbají a odmítají jej. Důvodem může být jeho nepřirozeně namodralá barva, která může být pro někoho v šeru nepříjemná, případně zde hraje roli také vyšší pořizovací cena. Dnes už, ale máme na výběr z daleko příjemnějších odstínů, které se svou barevností směle vyrovnají úsporné a dokonce i klasické žárovce. Je jen potřeba si dát při výběru LED žárovek pozor na jejich parametry. Ceny některých LED žárovek už jsou dnes také příznivé. V tomto článku Vám ukážeme 5 základních tipů pro výběr správné LED žárovky.
  • Jak se zbavit mravenců v domě i na zahradě bez chemie? Každého na mravencích fascinuje jejich pilnost, pracovitost a síla. Obdivujeme jejich stavby, život i týmovou práci. Děti s dospělými rády čtou pohádky od Ondřeje Sekory, kde je hlavním hrdinou slavný Ferda Mravenec. Ale když se nám mravenci nastěhují domů, nikdo z toho nemá radost. Jak se mravenců účinně zbavit tak, abychom neničili přírodu chemickými prostředky nebo je jinak hned hubily? V tomto článku Vám ukážeme několik praktických rad.
  • Jak zabavit děti a zároveň je něco přiučit? Většina dospělých ani příliš nevnímá to, čím se baví jejich ratolesti. Jsou totiž příliš pracovně vytížení nebo unavení. S vypětím sil pomohou leda tak dítěti vypracovat domácí úkoly, nebo je pošlou do dětského pokoje, ať se zabaví, jak umí samo. Rodiče těch nejmenších se zase naopak zabývají domácími pracemi a péčí o ně. Jenže děti si chtějí hrát i s dospělými, nejen svépomocí. Proto by si měl každý vyhradit kousek toho svého vzácného času na své potomstvo. Dobrou volbou mohou být výukové hry, které děti pobaví a zároveň je vzdělávají.
  • Dnešní využití akumulátorů a baterií Akumulátory mají v dnešní době velké množství využití. Bez baterií a akumulátorů už si ani nedovedeme představit každodenní život. Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc jsou pro nás důležité a kde všude je můžeme najít. V téhle kapitole si ukážeme spoustu případů, při kterých se akumulátory využívají a něco málo si o nich řekneme.
  • Jak vybrat kuchyňskou váhu? Kuchyňská váha je velmi užitečným pomocníkem v každé domácnosti. Jen tak přesně odměříme odpovídající množství dané přísady při přípravě nejrůznějších pokrmů. Na našem trhu najdeme velké množství takových pomocníků, ale jak si vybrat tu správnou váhu? Jaké máme možnosti? V tomto článku Vám ulehčíme výběr z nepřeberného množství kuchyňských vah.