Jak zkontrolovat dálkový ovladač

 
 
říká:
HI, I receive your product, but i need some help, can't find on your site firmware for Aiwa NSX-R30 with remote control type RC-CAS10..I receive a Predator but its little different about image on your site.
Thanks in advance,Cosmin.stanislav říká:
Dobrý den.Před nedávnem jsem u vás zakoupil dálkový ovladač PREDATOR, naprogramovaný k TV SAMSUNG LE32a436T1DXXH.Nyní chci ovladač naprogramovat na DVD PANASONIC.Podle staženého sofwaru a návodu to ale.. nefungujeMiroslav Kažimír říká:
Nefunguje mi prepinanie kanálov cez cislice,iba sipkovPan Emerx říká:
Dobrý den.
Pokud mate ovladač vadný,napište nám model přístroje nebo ovladače.
Bohumil Veselý EMERX teamJan Tesařík říká:
Nejde mi cer.tlac.vymazat zel. Tlac. Pridat zlut upravit modre vyhledat ovladač predátorPan Emerx říká:
Dobrý den
K dálkovému ovladači predátor je vždy dodán rozpis tlačítek. Tam je uvedeno: Funkce ve sloupci shift jsou dostupné po zmáčknutí tlačítka shift. Tedy například pokud potřebuji červené tlačítko zmáčknu shift a dokud ovladač svítí zmáčknu červené tlačítko. Jakmile ovladač zhasne zase funguje červené tlačítko jako REC. ( nahrávání)
Děkujeme za dotaz.
Bohumil Veselý
EMERX teamLubodoc říká:
K DMR EX83 jsem zakoupil náhradu Alien.Nyní začal zlobitněkdy vysílá někdy na.Většinou když si "odpočine (baterie jsou nové,změřené).Vcelku všechny funkce fungují až na tlačítko OK.To zareaguje až po vícenásobném stisknutí.DO kontrolován dig.kamerou,i to OK vysílá,potvrzuje to i blikání symbolu na DVD.Někdy se stane,že vysílá stále a vypnout to jde pouze vyjmutím baterií.Tak nevím jestli zlobí DVD nebo ovladač.Pan Emerx říká:
Dobrý den.
Ovladač již bude nejspíš opotřebený.
Můžete ho vyčistit, nebo koupit nový.
Bohumil Veselý EMERX team 

Napište nám svůj názor nebo dotaz:
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.