Evolveo Omega T2 náhradní dálkový ovladač jiného vzhleduTESTOVÁNO EVOLVEO náhradní dálkový ovladač BEZ NUTNOSTI PROGRAMOVÁNÍ pro DVB-T2 přijímač EVOLVEO OMEGA T2

285 Kč (11.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
SKLADEM
Odesíláme do 24 hod. 
 
Kód: EMERX8888#OmegaT2
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
Vysvětlení k tomuto náhradnímu ovladači:

Náhradou za originální dálkový ovladač Evolveo k tomuto přístoji je značkový ovladač EMERX PReDATOR (vpravo), který má jiný vzhled (barvu, rozložení tlačítek apod.), ale stejné funkce jako originální ovladač Evolveo. Dálkový ovladač EMERX PReDATOR nabízíme jako levnější alternativu k originálnímu ovladači nebo proto, že se již tento originální ovladač nevyrábí. Námi zaslaný ovladač nemusíte nijak programovat. Bude nastaven přesně pro váš přístoj Evolveo, se zachováním všech funkcí.

Před použitím ovladače vložte nové baterie a stiskněte tlačítko pro výběr zařízení (např. TV, VCR/DVD, SAT, AUX - podle druhu vašeho zařízení.). K ovladači je dodáván také jednoduchý návod, který vyobrazuje funkce originálního ovladače Evolveo.

Služba navíc

Dálkový ovladač umožňuje ovládat až 3 další zařízení. Kromě tohoto dálkového ovladače pro Evolveo Vám tedy můžeme do ovladače naprogramovat další 3 přístroje jakékoliv značky (nemusí se jednat o Evolveo).

Znamená to tedy, že budete moci jedním ovladačem ovládat až 4 přístroje (např. TV, DVD, SAT, domácí kino). Pokud máte zájem o tuto doplňkovou službu, napište prosím modely dalších přístrojů do poznámky k objednávce.

Příplatek za doprogramování 1 přístroje navíc: 50 Kč.

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Milan Slavík říká:
Zakoupil jsem EVOLVEO OMEGA T2 s originálním dálkovým ovládáním k televizi Panasonic TH- 42PX80EA.
Ovládání funguje, ale vždy při startu musím ovládáním televize tuto zapnout a ještě stisknout tlačítko AV na předvolené HDMI1. Při ukončení zase vypnout.
Pokud by Vámi nabízený dálkový ovladač EMERKS Predator uměl tyto funkce přímo, měl bych o něj zájem. Měl bych ještě dotaz zda je tento ovladač větší - lepší do ruky. Všiml jsem si, že na tomto ovladači je tlačítko SHIFT, které má zřejmě druhou funkci označenou mezi tlačítky. Na originálním ovladači jsou tlačítka dosti nespolehlivá, vyžadují další poměrně silný stisk a odezva je poměrně dlouhá.


Děkuji za odpověď

Milan Slavík
tel. 723305135Pan Emerx říká:
Dobrý den. Ovladač je větší a umí ovládat až 4 přístroje. Ve vašem případě by jste mohli jednim ovladačem ovládat oba přístroje. Evolveo velkým a tv tlačítky v odbelníčku s označením mini TV. Oba přístroje by se ale zapínali svým tlačítkem. Takovou funkci aby se jedním tlačítkem zaply oba ovladač nemá.
Děkujeme za dotaz Bohumil Veselý EMERX team 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

Typ ovladače:Náhradní ovladač
Barva:Černá
Velikost baterie:AAA

K tomuto zboží doporučujeme přikoupit další příslušenství a doplňky. Stačí níže kliknout na tlačítko KOUPIT:


Baterie vhodné pro Váš dálkový ovladač. Vybereme typ baterií, které patří do vybraného ovladače.  Zobrazit detail


7 Kč
 

Pomocí těchto vodivých gumiček můžete opravit Váš špatně fungující dálkový ovladač. Závada se projevuje tak, že musíte silně tlačit na tlačítko, aby ovladač vyslal povel. Sada na opravu dálkových ovladačů je včetně silikonového lepidla.  Zobrazit detail


79 Kč
 
 
 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Evolveo Omega T2 náhradní dálkový ovladač jiného vzhledu 285 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 285 Kč

Doporučujeme přikoupit: