Strong SRT40FZ4003N náhradní dálkový ovladač jiného vzhleduTESTOVÁNO STRONG SRT 40FZ4003N náhradní dálkový ovladač BEZ NUTNOSTI NASTAVOVÁNÍ. Má všechny funkce jako původní dálkový ovladač.

330 Kč (12.9 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
SKLADEM
Odesíláme do 24 hod. 
 
Kód: EMERX0976#SRT40FZ4003N
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
Vysvětlení k tomuto náhradnímu ovladači:

Náhradou za originální dálkový ovladač Strong k tomuto přístoji je značkový ovladač EMERX PReDATOR (vpravo), který má jiný vzhled (barvu, rozložení tlačítek apod.), ale stejné funkce jako originální ovladač Strong. Dálkový ovladač EMERX PReDATOR nabízíme jako levnější alternativu k originálnímu ovladači nebo proto, že se již tento originální ovladač nevyrábí. Námi zaslaný ovladač nemusíte nijak programovat. Bude nastaven přesně pro váš přístoj Strong, se zachováním všech funkcí.

Před použitím ovladače vložte nové baterie a stiskněte tlačítko pro výběr zařízení (např. TV, VCR/DVD, SAT, AUX - podle druhu vašeho zařízení.). K ovladači je dodáván také jednoduchý návod, který vyobrazuje funkce originálního ovladače Strong.

Služba navíc

Dálkový ovladač umožňuje ovládat až 3 další zařízení. Kromě tohoto dálkového ovladače pro Strong Vám tedy můžeme do ovladače naprogramovat další 3 přístroje jakékoliv značky (nemusí se jednat o Strong).

Znamená to tedy, že budete moci jedním ovladačem ovládat až 4 přístroje (např. TV, DVD, SAT, domácí kino). Pokud máte zájem o tuto doplňkovou službu, napište prosím modely dalších přístrojů do poznámky k objednávce.

Příplatek za doprogramování 1 přístroje navíc: 50 Kč.

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Zdeněk Svoboda říká:
Dobrý den,
koupili jsme u vás ovladač EMERX PReDATOR k televizi Strong SRT40FZ4003N. Naladili jsme všechny programy (asi 50), ale nefunguje přepínání programů. Ani pomocí číselných tlačítek ani pomocí tlačítek CH/PAGE. Dá se s tím něco dělat nebo máme ovladač poslat zpět.
Za vaši odpověď předem děkujeme.
S pozdravem,
SvobodaPan Emerx říká:
Dobrý den
Pokud ovladač po zmáčknutí příslušných tlačítek bliká, bude nejspíš v pořádku. Pokud ne pošlete nám ho zpět zjistíme co se s ním stalo.
Bohumil Veselý
EMERX team 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

Typ ovladače:Náhradní ovladač
Barva:Černá
Velikost baterie:AAA

K tomuto zboží doporučujeme přikoupit další příslušenství a doplňky. Stačí níže kliknout na tlačítko KOUPIT:


Baterie vhodné pro Váš dálkový ovladač. Vybereme typ baterií, které patří do vybraného ovladače.  Zobrazit detail


7 Kč
 

Pomocí těchto vodivých gumiček můžete opravit Váš špatně fungující dálkový ovladač. Závada se projevuje tak, že musíte silně tlačit na tlačítko, aby ovladač vyslal povel. Sada na opravu dálkových ovladačů je včetně silikonového lepidla.  Zobrazit detail


79 Kč
 
 
 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Strong SRT40FZ4003N náhradní dálkový ovladač jiného vzhledu 330 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 330 Kč

Doporučujeme přikoupit: