Sharp Sharp LC-32CHG6022E originální dálkový ovladač



Originální dálkový ovladač pro TV Sharp - jedná se o rádiový ovladač který se musí s televizorem spárovat. Návod jak zařízení spárovat je součástí návodu k televizoru. Sharp LC32CHG6022 Číst dál ...

699 Kč (29.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
 
Kód: EMERX3761_32CHG6022
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Originální dálkový ovladač pro TV Sharp - jedná se o rádiový ovladač který se musí s televizorem spárovat. Návod jak zařízení spárovat je součástí návodu k televizoru. 

Pro první zprovoznění dálkového ovladače u zmíněných televizoru SHARP postupujte následovně: 1. vložte baterie do dálkového ovladače 2. zapněte televizor hlavním vypínačem na pravém boku 3. stiskněte a držte modré + žluté tlačítko na déle než 3 sekundy Poté je dálkový ovladač spárovaný s televizorem a připraven k použití.

 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

Typ ovladače:Originální ovladač
Barva:Šedá
Velikost baterie:AAA

K tomuto zboží doporučujeme přikoupit další příslušenství a doplňky. Stačí níže kliknout na tlačítko KOUPIT:


Baterie vhodné pro Váš dálkový ovladač. Vybereme typ baterií, které patří do vybraného ovladače.  Zobrazit detail


7 Kč
 

Pomocí těchto vodivých gumiček můžete opravit Váš špatně fungující dálkový ovladač. Závada se projevuje tak, že musíte silně tlačit na tlačítko, aby ovladač vyslal povel. Sada na opravu dálkových ovladačů je včetně silikonového lepidla.  Zobrazit detail


79 Kč
 
 
 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby