Dálkové ovladače ONKYO

Potřebujete nový dálkový ovladač ONKYO? Dálkových ovladačů ONKYO máme více než 242 druhů. Nabízíme jak originální, tak levnější náhradní ovladače.

Jak vyhledat správný dálkový ovladač - postup

  

Nenašli jste vhodný dálkový ovladač? 

 

 

 
 
 
 

Pomůžeme Vám vybrat ovladač Onkyo

Vyplňte své kontaktní údaje a do textu zprávy napište model Vašeho přístroje Onkyo. Model najdete na zadní straně zařízení na štítku.


 
 
 
 

Nabízíme jak originální dálkové ovladače Onkyo tak levnější náhradní ovladače. Náhradní dálkový ovladač Onkyo má stejné funkce jako originál. Jedniné v čem se může lišit je vzhled. Originály ONKYO jsou vyráběny přímo výrobcem, stejně jako přístroj. Proto jsou většinou dražší než náhrady (repliky). Náhradní ovladač pro ONKYO Vám udělá stejnou službu, jako originální ovladač, ale za nižší cenu.

Programovatelný ovladač

Dnes jsou oblíbenou volbou programovatelné ovladače. Ovladač Vám nastavíme přesně pro váš přístroj ONKYO (TV, DVD, SAT, AUX atd.). Do ovladače můžeme naprogramovat až 3 další zařízení, takže nebudete muset používat jiné ovladače, ale bude Vám stačit pouze jeden na vše.

Na ovladači si jednoduše přepnete, které zařízení chcete zrovna ovládat (např. televizor Onkyo, satelit, dvd, audio a podobně). Ostatní přístroje nemusí být značky ONKYO, můžeme Vám do ovladače naprogramovat zařízení jakékoliv jiné značky. Pokud máte zájem o tento druh dálkového ovladače pro ONKYO a další 3 přístroje, napište nám zde >>.

Více informací o jednotlivých druzích ovladačů najdete v těchto článcích: