Zvlhčovač REMAX RT-A730 Spacecraft White


296 Kč (12.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6954851203025
Kód: EMT06439135
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Užijte si optimální úroveň vlhkosti v místnosti, kterou si vyberete. Zvlhčovač vzduchu Remax Spacecraft je vybaven nádrží o objemu 220 ml. Zařízení podporuje 2 režimy stříkání a díky originálnímu designu může plnit i dekorativní funkci. Navíc nabízí 2 režimy svícení a až 7 barev, takže se osvědčí i jako spolehlivý zdroj světla.

Remax Spacecraft úspěšně zvlhčuje vzduch v místnostech o velikosti až 8 m2. Díky vysokému objemu rozprášení vody 40 ml/h je zařízení schopno rychle dodat optimální úroveň vlhkosti a zaručuje nejvyšší úroveň pohodlí. Navzdory vysoké účinnosti pracuje zvlhčovač překvapivě tiše – nemusíte se bát, že by vám při odpočinku nebo práci překážel rušivý hluk.

Přizpůsobte provoz zvlhčovače vašim potřebám. Remax Spacecraft nabízí dva režimy sprejování – konstantní a přerušovaný. Díky tomu je ideální pro každou situaci, bez ohledu na podmínky v místnosti. A co víc, kapacita nádržky je celých 220 ml, což umožňuje používat přístroj delší dobu bez nutnosti častého doplňování.

To, co odlišuje zvlhčovač Remax Spacecraft od ostatních zařízení, je jeho futuristický design – jeho tvar připomíná kapsli obsahující astronauta. Zařízení navíc nabízí dva režimy svícení a až sedm barev, což vám umožní přizpůsobit jej vašim individuálním estetickým preferencím. S tím můžete snadno vytvořit jedinečnou atmosféru v místnosti!

Provoz zvlhčovače značky Remax vám nezpůsobí žádné potíže. Vše, co musíte udělat, je připojit zařízení ke zdroji napájení, poté jej spustit pomocí vyhrazeného tlačítka a zvolit provozní režim. Světlo můžete také pohodlně zapínat a vypínat. Zjistěte, jak je to snadné!

Technické parametry:

- Barva: bílý
- Materiál: ABS + PC + silikon
- Kapacita nádrže na vodu: 220 ml
- Jmenovitý výkon: 1,5-2W
- USB-C
- Rozměry: 110 x 110 x 119 mm
- Hmotnost: 203 g
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby