VIGAN MammothStolní ventilátor vhodný pro použití v horkých letních dnech v domácnostech, kancelářích, chalupách a chatách.


499 Kč (21.2 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 8595193509703
Kód: EMGM769-600
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Stolní ventilátor vhodný pro použití v horkých letních dnech v domácnostech, kancelářích, chalupách, chatách, studentských kolejích atd., průměr 30 cm, velice stabilní podstavec s protiskluzovými nožkami, přední a zadní kovová ochranná mřížka, dostatečný příkon 40W zajistí příjemné ochlazení silným přísunem vzduchu, jednoduché ovládání pomocí 4 tlačítek: 0 – vypnutí ventilátoru, 1 – nastavení nízké rychlosti proudění vzduchu, 2 – nastavení střední rychlosti proudění vzduchu, 3 – nastavení vysoké rychlosti proudění vzduchu, možnost vertikálního nastavení motorové jednotky, horizontální oscilace (natáčení do stran v úhlu cca 90°) s možností vypnutí (fixace), nízká hmotnost pro snadné přenášení, měděné vinutí motoru pro delší životnost, velice nízká hladina hluku 55 dB(A), napětí: 220 - 240 V/50 Hz, délka přívodního kabelu 170 cm, hmotnost brutto 2 kg, hmotnost netto 1,65 kg, rozměry bez obalu 36 x 30 x 32 cm, rozměry s obalem 34,5 x 17,5 x 37,8 cm, počet ks v kartónu: 1


Fotogalerie
VIGAN MammothStolní ventilátor vhodný pro použití v horkých letních dnech v domácnostech, kancelářích, chalupách a chatách. VIGAN MammothStolní ventilátor vhodný pro použití v horkých letních dnech v domácnostech, kancelářích, chalupách a chatách.
 
VIGAN MammothStolní ventilátor vhodný pro použití v horkých letních dnech v domácnostech, kancelářích, chalupách a chatách.
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby