Vaflovač TEESA TSA3237


659 Kč (26.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890105095
Kód: EMT06442467
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vaflovač Teesa 1600 W je perfektní zařízení pro milovníky křupavých a zlatavých vaflí. Zajistí rychlou a snadnou přípravu lahodných svačin k snídani, dezertu a jakékoli jiné příležitosti. Díky své pevné konstrukci a inovativním technickým řešením bude vaflovač Teesa sloužit po mnoho let a potěší mlsné jazýčky celé rodiny.

2 klasické vafle

Máte v kuchyni málo místa? TSA3227 je malé zařízení, které vám umožní připravit 2 vafle současně. Jejich klasický čtvercový tvar umožňuje lepší využití a rozložení těsta na povrchu nahřívací desky, díky čemuž jsou dokonale propečené a křupavé. Funkčnost zařízení umocňuje vestavěný indikátor, který informuje, kdy je zařízení připraveno k použití.

Nepřilnavý povrch
Zapomeňte na lepivé těsto a zdlouhavé čištění přístroje. Vaflovač Teesa má nepřilnavou vrstvu, která zajišťuje snadné a rychlé vyjmutí hotových vaflí. Inteligentní termostatická regulace navíc zajišťuje konstantní teplotu pečení, což zaručuje pokaždé perfektní výsledky.

Vysoký výkon
Nejlepší vaflovač bude vždy vyrábět křupavé a opečené vafle. Díky Teesa TSA3227 s výkonem 1600 W doma rychle připravíte rovnoměrně upečené vafle pro celou rodinu. Navíc díky funkci regulace teploty můžete stupeň propečení přizpůsobit preferencím členů vaší domácnosti.

Perfektní do vaší kuchyně
Díky promyšlenému designu vaflovače Teesa nebyla příprava vaflí nikdy tak příjemná. Elegantní a snadno čistitelný kryt z nerezové oceli dodává přístroji moderní vzhled a odolnost a vhodné místo pro napájecí kabel vám pomůže udržet pořádek na kuchyňské lince.

Bezpečný při provozu
Bezpečné a pohodlné používání zajišťuje rukojeť, která se při provozu zařízení nezahřívá. Stabilní protiskluzové nožičky navíc zabraňují pohybu vaflovače při pečení vašich oblíbených pochoutek.

Indikátor napájení
Indikátor připravenosti
Regulace teploty
Chladná rukojeť
Nepřilnavý povrch desek
Kryt z nerezové oceli
Protiskluzové nožičky
Uskladnění napájecího kabelu
Termostatické ovládání
Ochrana proti přehřátí

Technické parametry:

Počet a tvar vaflí: 2 obdélníky
Materiál: hliník, nerez
Max výkon: 1600 W
: 220 ~ 240 V; 50/60 Hz
Hmotnost: 1,6 kg
Rozměry:
Zařízení: 23,8 x 21,9 x 10 cm
Deska: 202 x 174 mm
Délka kabelu: 75 cm

Fotogalerie
Vaflovač TEESA TSA3237 Vaflovač TEESA TSA3237
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby