Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMGM769-532
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 
Multifunkční ponorný mixér 4 v 1 jako nenahraditelný pomocník ve vaší kuchyni – mixuje, šlehá, hněte, pasíruje, vhodný k mixování majonéz, krémů, omáček, polévek, nápojů, dětské výživy, zeleninových nebo ovocných koktejlů, pyré, vařeného ovoce a zeleniny, k přípravě šlehačky, bílkového sněhu, bramborové kaše, k přípravě lehkého i těžšího těsta, masové směsi apod., silný motor 1000 W, abnormálně tichý chod, 2 základní rychlosti s pulzací, jedna s plynule nastavitelným, modře podsvíceným regulátorem otáček (5 rychlostí), druhá s funkcí turbo pro max. výkon, velice jednoduchá manipulace při výměně nástavců, 2 tlačítka pro rychlé uvolnění tyčových nástavců, spojovacího adaptéru pro odnímatelné nástavce, snadné ovládání a údržba, ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné a příjemné použití, nerezový tyčový nástavec vhodný i pro mixování horkých pokrmů, dvě šlehací a hnětací metly, pasírovací tyčový nástavec pro přípravu kaší, polévek a pyré, mixovací nádobka s odměrkou a víčkem o objemu 600 ml, provedení kombinace nerezu a kvalitního PVC, dostatečně dlouhý přívodní kabel 150 cm, praktické závěsné očko Technické údaje: Napájení: 220-240V ~ 50/60 Hz Příkon: 1000 W Třída ochrany: II Hmotnost brutto: 2,1 kg Hmotnost netto: 1,65 kg Rozměr výrobku bez obalu: 65 x 405 x 65 mm Rozměr výrobku s obalem: 185 x 130 x 280 mm Počet kusů v kartonu: 6 ks

Fotogalerie
Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1) Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)
 
Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)
 
Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)
 
Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)
 
Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1 (TM4V1)
 
 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Jana Buzogaňová říká:
Dobrý deň, prosím ešte jeden údaj k výrobku ,,Tyčový mixer VIGAN Mammoth ponorný TM4V1". Neuvádzate, či aj seká - napríklad orechy. ĎakujemPan Emerx říká:
Dobrý den. Mixér má pouze funkce které jsou u něj uvedené.
Bohumil Veselý EMERX team 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.