Tvrzené sklo BASEUS pro iPad 10,5'' / 10,2''


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 6932172605919
Kód: EMT06440861
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Pořiďte si správnou ochranu pro svůj iPad. Tvrzené sklo Baseus se skládá z několika vrstev, které chrání obrazovku vašeho zařízení před prasknutím v důsledku pádu. Kromě toho výrobek neovlivňuje barvy a kvalitu zobrazovaného obrazu, nabízí také rychlou odezvu na dotyk. Navíc umožňuje odemknout obrazovku pomocí detekce obličeje.

Určeno pro iPad 10,5'' / 10,2''
Sklo je navrženo speciálně pro iPad 10,5'' / 10,2''. Díky tomu dokonale přiléhá k obrazovce a zcela ji zakrývá, čímž zajišťuje maximální ochranu. Na okrajích je navíc ponechán úzký prostor pro pouzdro zařízení.

Účinná ochrana
Nebojte se poškození obrazovky svého tabletu. Tvrzené sklo Baseus je vyrobeno z několika vrstev, pro ještě lepší ochranu. Díky tomu se displej nepoškodí, ani když vám tablet náhodou vyklouzne z ruky.

Nemá vliv na kvalitu obrazu a provoz tabletu
Tvrzené sklo Baseus se vyznačuje vysokou průhledností, takže ponechává kvalitu obrazu beze změny. Navíc nijak nenarušuje ovládání tabletu a nabízí rychlou odezvu na dotyk a přesnost.

Odemykání obrazovky pomocí detekce obličeje
Tím však výhody produktu Baseus nekončí. Sklo bylo navrženo tak, aby nezakrývalo fotoaparát. Můžete tak snadno využít možnosti odemknout obrazovku pomocí detekce obličeje.

- Tloušťka: 0,3 mm
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.