Svítilna LTC LXLL71


362 Kč (15.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902270750034
Kód: EMT04170883
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

DVA SVĚTELNÉ ZDROJE
Toto malé zařízení kombinuje dva světelné zdroje s různými účely. Hlavní zdroj světla poskytuje soustředěný paprsek bílého světla s vysokým jasem a dosahem, a to ve dvou režimech – konstantní světlo nebo rychlé blikání. Přídavná dioda umístěná na těle zařízení vyzařuje rozptýlené světlo, umožňující rovnoměrné osvětlení velké plochy.

FUNKCE ZOOM
Svítilna je vybavena funkcí ZOOM. Umožňuje uživateli manipulovat s úrovní zaostření světelného paprsku pomocí pohyblivého prvku na krytu. Skvělá funkčnost, která zvyšuje všestrannost svítilny. Uživatel je schopen jedním pohybem ruky zaostřit světlo svítilny na malý bod.

ODOLNOST A KOMPAKTNOST
Hlavní výhodou zařízení jsou jeho kompaktní rozměry. Svítilna se snadno vejde do každé tašky nebo batohu, což znamená, že si praktický zdroj světla můžete vzít kamkoli s sebou. Pouzdro je vyrobeno z hliníku, který zvyšuje odolnost zařízení při každodenním používání a poskytuje ochranu proti pádům.

VESTAVĚNÁ BATERIE
z baterie vám umožní zapomenout na neustálé kupování a výměnu jednorázových baterií. Vestavěný článek vám umožní používat nabíječku nepřetržitě po mnoho hodin. V případě vybité baterie stačí svítilnu připojit k síťovému adaptéru pomocí Micro USB kabelu, který je součástí sady.

MAGNETICKÝ DRŽÁK
Základna svítilny je opatřena silným magnetem, umožňujícím stabilní uchycení zařízení na rovné kovové povrchy. Díky tomuto univerzálnímu způsobu uchycení bude svítilna fungovat v mnoha situacích, lze ji dokonce použít jako svítilnu osvětlující pracovní prostor v dílnách a garážích.

Vlastnosti:

- Typ diody: T6/COB
- LED napájení: 6W/3W
- Světelný tok: 400lm / 200lm
- Dosvit: 200 m
- Životnost: 10 000 hodin
- : 1x baterie 18650 6800mAh
- Materiál: Hliník
- Režimy osvětlení
- Svítilna:
- 100 % jas
- 50 % jas
- Blikání: Nepřetržité
- Barva: černá a zlatá
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby