Svítidlo solární LTC LXLL152 PIR


428 Kč (18.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902270775983
Kód: EMT04181860
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Začněte snadno využívat obnovitelné zdroje energie se solárními lampami LTC!

Vysoce kvalitní LTC
Řada solárních lamp LTC je produkty, které kombinují pečlivé zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů. Elektronické součástky použité ve svítidlech se vyznačují odolností a životností umožňující bezproblémové používání zařízení po dlouhou dobu. Produkty LTC osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Bez jakýchkoli kabelů!
Solární lampa je cenově dostupnou alternativou tradičního osvětlení a umožňuje získávat elektřinu ekologicky. Zařízení se používá triviálně snadno. Instalace spočívá v zavěšení lampy na stěnu. Lampa pro správnou funkci nepotřebuje žádné vodiče!

Princip činnosti
Princip činnosti zařízení je velmi jednoduchý. Solární panel umístěný na horní straně lampy sbírá sluneční energii během slunečného dne a ukládá ji do vestavěné baterie. Když slunce zapadne, lampa využije dříve uloženou energii k napájení diod a osvětlení, například na cestu domů.

Zvukový pozdrav
Když lampa zaznamená pohyb, zařízení pípne a rozsvítí světlo, čímž přivítá hosty před vaším domem.

Dálkové ovládání
Zařízení lze plně ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače, ovládajícího mimo jiné barvu světla, režimy svícení nebo intenzitu světla, což uživateli dává široké možnosti nastavení chodu zařízení podle vlastních potřeb.

Snadné ovládání
Bez jakýchkoliv zástrček nebo napájecích kabelů může solární lampa LTC sbírat sluneční energii během dne a poté ji efektivně využívat po setmění. Stačí se večer objevit v dosahu pohybového senzoru a zbytek nechat na lampě. Jediné, co od uživatele vyžaduje, je instalace na dobře osvětlené místo. Vsaďte na budoucnost s LTC!

Senzor pohybu a soumraku
Vestavěné senzory pohybu a soumraku zajišťují, že se lampa zapne pouze tehdy, když je to potřeba. Kombinace senzorů umožňuje svítilně pracovat pouze po setmění za předpokladu, že je detekován pohyb. Díky této funkcionalitě je zařízení velmi ekonomické, lampa neplýtvá cennou energií.

Vlastnosti:

- Typ diody: 30x SMD
- : 10W
- Světelný tok: 200lm bílé světlo / 30lm RGB světlo
- Pohybový senzor: 120°, 3-5m
- Provozní režimy: 4
- Plocha a úhel osvětlení: 30m2, 270°
- Vestavěná baterie: Li-Ion, 1800 mAh
- : Solární panel 5,5V/2W
- Pracovní čas: 8-12 hodin, automatický režim až 300 aktivací
- Doba nabíjení baterie: asi 6 hodin
- Hlasitost zvukového pozdravu: 5-70 dB
- Materiál: ABS
- Rozměry: 228 x 119 x 63 mm
- Úroveň zabezpečení: IP65
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby