Spínaný zdroj konstantního napětí, IP67, 151,2W, 24V/6,3A DC (LPV-150-24)
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED MEAN WELL 24V/6,3A, 151,2W. Výstupní napětí: 24V Výstupní proud: 6,3A Skutečný výkon: 151,2W Vstupní napětí AC: 180..305V Odběr při 230V AC: 1,7A Účinnost: 89% Studený start: 60A Integrované ochrany: Přetížení, přepětí Pracovní teplota: -25..65°C Hmotnost: 0,74kg Rozměry: 191x63x37,5mm Číst dál ...