Spínaný zdroj konstantního napětí, IP67, 264W, 12V/22A DC (HLG-320H-12B)
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED MEAN WELL 12V/22A, 264W. Výstupní napětí: 12V Regulace výstupního napětí: 10,8..13,5V Výstupní proud: 22A Skutečný výkon: 264W Vstupní napětí AC: 90..305V Odběr při 230V AC: 1,65A Účinnost: 91% Studený start: 75A Integrované ochrany: Přetížení, zkrat, přepětí, přehřátí Pracovní teplota: -40..70°C Hmotnost: 1,88kg Rozměry: 252 x 90 x 43,8mm Poznámka: Aktivní korekce účiníku, 3 v 1 stmívání Číst dál ...