Spínaný zdroj konstantního napětí, IP67, 150W, 30V/5A DC (HLG-150H-30)
ks
Rychlý nákup
Externí sklad 12 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
EAN: 4711287449807
Kód: EMGM333-384
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED Mean Well 30V/5A, 150W. Výstupní napětí: 30V Výstupní proud: 5A Vstupní napětí AC: 90..305V Vstupní napětí DC: 127..431V Odběr při 230V AC: 2A Účinnost: 93,5% Studený start: 60A Pracovní teplota: -40..80°C Hmotnost: 1,15kg Rozměry: 228 x 68 x 38,8mm Poznámka: