Spínaný zdroj konstantního proudu IP65, 149,8W, 700mA/107..214V DC (ELG-150-C700A)
Síťový zdroj konstantního proudu pro napájení výkonových LED 700mA / 107..214V, 149,8W. Výstupní napětí: 107..214V Výstupní proud: 700mA Skutečný výkon: 149,8W Vstupní napětí AC: 100..305V Odběr při 230V AC: 0,9A Účinnost: 92% Studený start: 65A Integrované ochrany: Přetížení, zkrat, přepětí, přehřátí Pracovní teplota: -40..80°C Hmotnost: 0,95kg Rozměry: 219x63x35,5mm Číst dál ...