Smart termostat MOES S16Pro IR Thermostat AC Controller WiFi Tuya


1 099 Kč (43.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902135155332
Kód: EMT06438480
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Účelově navržený ovladač klimatizace: Chytrý infračervený termostat WiFi Tuya je určen k ovládání infračervených zařízení s dotykovým ovládáním a ovládáním aplikací a také hlasové ovládání dostupné přes Alexa a Google Home; vybavena tlačítkem napájení, režimu a rychlosti a tlačítkem ovládání teploty pro vaše pohodlí, což je skutečně nová výkonná technologie.

Kompatibilní s aplikací Tuya Smart/Smart Life: Práce s aplikací Tuya Smart/Smart Life vám poskytuje chytré ovládání prostřednictvím chytrých telefonů, protože můžete nastavit různé pracovní režimy a režim rychlosti větru, dokonce i režim ECO. Ještě důležitější je, že ovládání pomocí dotykových tlačítek je stále dostupné offline;

Přidejte plán pro nastavení pracovního režimu klimatizace, rychlosti větru a teploty pro flexibilní řízení teploty v místnosti; uložte v aplikaci APP rozsah nastavení teploty AC mezi 16-30 stupni, abyste předešli nesprávnému provozu, když je pokojová teplota příliš vysoká nebo příliš nízká.

Monitorování vnitřní teploty a vlhkosti v režimu Komfort: Vestavěný vysoce přesný snímač teploty a vlhkosti pro včasné sledování vnitřní teploty a vlhkosti a poskytuje plnou péči o vaši rodinu s historickými záznamy v APP; Chcete-li nastavit preferovaný rozsah teploty a vlhkosti v aplikaci, zapněte klimatizaci s pohodlným nastavením teploty a vlhkosti podle vašich potřeb.

Technické parametry:

- Rozměr: 75x75mm
- Kabel USB: 1.5m
- : DC 5V/1A
- Pohotovostní výkon: ≤ 0,4W
- Infračervená frekvence: 38 kHz
- WiFi: 2.4GHz IEEE 802.11b/g/n
- Rozsah měření teploty: 0°C~60°C
- Přesnost teploty: ±1°C
- Rozsah měření vlhkosti: 0%RH~99%RH
- Přesnost vlhkosti: ±5%RH

Fotogalerie
Smart termostat MOES S16Pro IR Thermostat AC Controller WiFi Tuya Smart termostat MOES S16Pro IR Thermostat AC Controller WiFi Tuya
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby