Smart ovladač žaluzií a rolet NEDIS BTMC10WT1PC Bluetooth Tuya
ks
Rychlý nákup
Externí sklad 1 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
EAN: 5412810419692
Kód: EMT06443919
Udělejte své tyčové záclony inteligentní s tímto Bluetooth motorizovaným závěsem
Snadné spárování přímo s Bluetooth a ovládání pomocí aplikace Nedis SmartLife
Automatizujte a ovládejte své stávající závěsy
Podporuje hlasové ovládání Google Home a Amazon Alexa
Automatizujte závěsy, abyste je otevřeli nebo zavřeli a nastavili čas
Nastavte čas otevření a zavření podle místních časů západu / východu slunce
Dynamický režim pro otevírání a zavírání záclon s náhodnými intervaly během prázdnin
Nastavte plán, že se vaše závěsy automaticky otevřou, když zazvoní budík
Lze posunovat až 12 kg závěsů
Vestavěná Li-ion baterie, kterou lze nabíjet přes USB-C
Ruční ovládání pomocí funkčních tlačítek na ovladači
Rychlá a snadná instalace
Technické parametry:
Šířka: 140 mm
Výška: 110 mm
Hloubka: 60 mm
Hmotnost: 354 g
Barva: Bílá
Materiál: ABS
Podporovaná bezdrátová technologie: Bluetooth®
Vstupní proud: 1.0 A
Typ zdroje napájení: z baterie: z USB
Typ baterie: Vestavěná Li-Ion
Kompatibilní s: Nedis® SmartLife
Vstupní napětí: 5 V DC
Délka napájecího kabelu: 0.80 m
Kapacita baterie: 4000 mAh
Aplikace ke stažení pro: Android™ / IOS
Vstupní napájecí konektor(y): USB-C ™
Strana napájecího kabelu B: USB-C ™
Maximální vysílací výkon: 20 dBm
Vysílací frekvenční rozsah: 2412 - 2484 MHz
Počet produktů v balení: 1 kusů
Strana napájecího kabelu A: USB-C ™
Podporovaný systém závěsů: Tyčová Kolejnice
Rozsah délek záclonových kolejnic: 50 m
Maximální zisk antény: 20 dBi
Rozsah provozních teplot: -6 - 60 °C