Smart ovladač osvětlení MOES Switch Module MS-104B-M WiFi Tuya


247 Kč (9.8 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6974246476162
Kód: EMT06441887
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Upgradujte své tradiční přepínače do budoucnosti s naším modulem WiFi Smart Switch! Tento kompaktní zázrak o rozměrech pouhých 40 x 40 x 18 mm přináší inteligenci na dosah vašich prstů. Pracujte efektivně v rozsahu napětí 90-250 V AC při 50/60 Hz, čímž je zajištěna kompatibilita se širokou škálou napájecích systémů. Rozlučte se s obyčejným a pozdravte neobyčejné s vlastními možnostmi plánování a přerušování.

Funkce
DVA TYPY PŘEPÍNAČŮ VOLITELNÉ: Můžete si volně vybrat kolébkový spínač a resetovací spínač, dokonale použitelné pro různé domácí spínače.
NASTAVITELNÝ STAV RELÉ: Podle vašich životních zvyklostí a potřeb nastavte zařízení po zapnutí zap/vyp nebo ponechte původní stav spínače, aby vaše domácí zařízení mohlo normálně fungovat.
SYNCHRONNÍ STAV PŘEPÍNAČE: Podpora dvojitého ovládání dvou spárovaných přepínačů roker. Lze nastavit dva typy operací překlopení pro změnu stavu zapnuto/vypnuto a stav synchronní. Po nastavení synchronního stavu je poloha zapnuto/vypnuto pevná a synchronní s každým spínačem.
ASOCIACE VÍCE OVLÁDÁNÍ: Nemusíte se obávat problémů s přepojováním, po nastavení v aplikaci můžete realizovat dvojité ovládání nebo dokonce vícenásobné ovládání na jednom světle.
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby