Selfie držák se stativem REMAX P13 Live-Stream


329 Kč (13.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6954851205340
Kód: EMT06439132
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Stativ Remax vám umožní pohodlné nahrávání. Díky výklopným nohám může fungovat i jako stativ a otočná konstrukce umožňuje upravit chod P13 podle vašich potřeb. A co víc, tlačítko dálkové spouště usnadňuje fotografování a Bluetooth 4.2. je zodpovědný za stabilní připojení.

Při vytváření nahrávek a fotografií dbejte na správné osvětlení. Stativ je vybaven duální LED svítilnou, kterou si můžete nastavit podle svých potřeb. Můžete si vybrat mezi 3 úrovněmi teploty barev a nastavit jas na 9 úrovních. K dispozici jsou také 3 světlé barvy: studená, teplá a teplá-studená.

Usnadněte si fotografování. Stativ je vybaven odnímatelným dálkovým tlačítkem spouště, pomocí kterého můžete rychle a pohodlně pořídit fotografii nebo spustit záznam. Produkt využívá Bluetooth ve verzi 4.2 a poskytuje stabilní nerušené spojení až do vzdálenosti 10 m.

Stativ byl vyroben z hliníkové slitiny, což se promítá do lehké konstrukce a odolnosti produktu. Protiskluzová úprava na nohách poskytuje stabilitu a zabraňuje pohybu stativu a 360° nastavitelnost zvyšuje volnost použití.

Technické parametry:

- Barva: Černá
- Kapacita baterie: 55 mAh
- Doba nabíjení: 0,5 - 1 h
- Provozní doba: 1-3 h
- Jmenovité napětí: 4.2 V
- Verze Bluetooth: 4.2
- dosah Bluetooth: 10 m
- Hmotnost: 153,5 g
- Výška: 18.5 - 102 cm
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby