Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 26. 10. 2018
 
 
EAN: 8595627412159
Kód: EMT08859362
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Nože z damaškové oceli v kuchyni? Ano, je to skvělá volba. Damascénská ocel má jednak vyšší tvrdost a odolnost vůči opotřebení, díky vzácné a unikátní kresbě oceli navíc získáte jedinečnou kombinaci krásy a luxusu s vynikajícími řeznými vlastnostmi. Sada tří vysoce kvalitních nožů G21 Gourmet Damascus z japonské damascénské oceli s vámi bude krájet, ořezávat i porcovat. Z běžného vaření vytvoří zábavu, kterou ocení každý správný kuchař i nenasytný strávník.

Čepele nožů G21 Gourmet Damascus jsou vyrobeny z kvalitní 67vrstvé japonské damaškové oceli VG-10, která je velice odolná, má vysokou stabilitu a neuvěřitelně dlouhou životnost ostří. Vrstvená damascénská ocel se používala i k výrobě zbraní nebo mečů pro svou vysokou tvrdost a stálost. Damašková ocel je složena ze dvou či více různých ocelí, které jsou spojeny v jeden celek. Výsledkem je materiál odolný proti opotřebení a zároveň proti přelomení. Díky použitému materiálu jsou čepele nožů G21 Gourmet Damascus ostré, odolné, pevné a při správné péči vám budou sloužit i desítky let. Rukojeti jsou vyrobeny z extra pevného a odolného laminátového materiálu, nazývaného Micarta. Micartu tvoří plátno nebo skelná tkanina s termosetickou pryskyřicí. Výsledkem jsou pevné, houževnaté rukojeti, které nepodléhají zkáze času. Hladké, rovné, čisté linie těchto nožů se stanou ozdobou každé kuchyně.

Nevíte kam nože bezpečně uložit? Do pouzdra! Součástí sady je designové polstrované dřevěné pouzdro, ve kterém má každý z nožů své bezpečné místo.

Vlastnosti:

- Materiál: japonská damašková 67vrstvá ocel VG-10
- Materiál rukojetí: Micarta
- Materiál pouzdra: dřevo
- Rozměry balení: 28,5 x 5 x 19 cm
- Hmotnost: 1,15 kg

Obsah balení:

- Nůž šéfkuchaře 21 cm
- Univerzální nůž 13 cm
- Krájecí nůž 9 cm
- Dřevěné pouzdro

Fotogalerie
Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX
 
Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX
 
Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX
 
Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX
 
Sada nožů G21 GOURMET DAMASCUS SMALL BOX
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.