Reprosoustava BLOW INFINITY


4 199 Kč (164.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5900804116684
Kód: EMT06428321
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vysoce kvalitní aktivní reproduktor Bluetooth s bezdrátovým mikrofonem a dálkovým ovládáním pro dálkové ovládání. Hudbu lze přehrávat přímo ze smartphonu pomocí funkce bluetooth a díky mnoha integrovaným portům také z jiných zdrojů, jako je USB disk nebo karta microSD. Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašeho hudebního vkusu a použití LED podsvícení v různých barvách zvýší atraktivitu vizuální stránky reproduktoru.

Více možností přehrávání hudby

Funkce Bluetooth použitá ve sloupci umožňuje připojení k dalším zařízením Bluetooth, což vám umožní posílat zvuk přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného zařízení. Kromě toho můžeme díky integrovaným portům přehrávat hudbu také z přenosné jednotky USB nebo karty microSD. Vestavěné FM rádio navíc zaručuje možnost poslechu vaší oblíbené hudby nebo důležitých informací z naší oblíbené rozhlasové stanice.

Vysoce kvalitní zvuk

Materiály použité k vytvoření reproduktoru, dobře sladěný design, 10 "reproduktor s 10" wooferem a maximální výstupní výkon až 160 W zajistí čistý zvuk v kombinaci s vysokou kvalitou, která by měla uspokojit každého milovníka hlasitého zvuku hudba. Pokud by to nestačilo, vyhrazené tlačítko MEGA-BASS dále posílí zážitek posluchače.

Skvělá zábava s přáteli

Možnost připojení mikrofonu a kytary a funkce karaoke mohou poskytnout dlouhé hodiny zábavy při různých typech akcí s přáteli. Karaoke je také skvělý nápad, jak trávit čas společně s rodinou - tuto funkci můžeme využít jak vzdělávacími, tak zábavnými způsoby.

Další funkce

Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašich preferencí - existuje 5 možností: Pop, Rock, Jazz, Classical a Flat). LED podsvícení lze také aktivovat v 5 barevných variantách. Pro úplné pohodlí sada obsahuje bezdrátový mikrofon a dálkové ovládání sloupku, které vám umožní ovládat zařízení na krátkou vzdálenost bez nutnosti nepřetržitého provozu přímo na panelu sloupku.

Vlastnosti:

- Funkce Bluetooth
- Dálkové ovládání
- FM rádio
- Funkce karaoke
- Bezdrátový mikrofon
- 5 barev LED podsvícení
- Ekvalizér
- USB port, microSD, Jack 3.5
- Dva mikrofonní vstupy
- Reproduktory: 10 "+ basový reproduktor 10"
- Bluetooth: v. 5.0
- Maximální výstupní výkon: 160 W.
- Frekvenční rozsah: 50Hz - 18KHz
- Impedance: 8 Ohm
- Citlivost: 86 +/- 3 dB
- Frekvence bezdrátového mikrofonu: 202,2 MHz
- Baterie: 12V / 4500mAh
- Rozměry reproduktorů (výška x délka x šířka): 83 x 32 x 27 cm
- Hmotnost reproduktoru: 11,35 kg
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby