Propojte Arduino s mobilním telefon a přenášejte data či instrukce. Tento modul lze nastavit jako vysílač nebo přijímač.


250 Kč (10.6 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 117 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 8595193507549
Kód: EMGM775-088
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Propojte Arduino s mobilním telefon a přenášejte data či instrukce.
Tento modul lze nastavit jako vysílač nebo přijímač.
Specifikace:Ultra-nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu 90uA ~ 400uA- spojení na velkou vzdálenost 100 ft / 60 m- velmi rychlá odezva 0,4 sekundy- pro Andrews, Apple, PC, MAC.- žádný byte limit vysílání a příjmu.
Až 3K Bytů za sekundu- není třeba provádět MFI- perfektní podpora systému IOS.- perfektní podpora systému Android 4.3t.Modul Master a Slave, s transparentním přenosem, dálkovým ovládáním, získáváním tří PIO funkcí, pomocí sady instrukcí AT k přepínání a nastavování.
Můžete použít stejný modul sériového portu Bluetooth, aniž byste museli měnit počítač a v případě dalšího programu bitového stroje snadno upgradujte na Bluetooth 4.0! Upozornění.
Výrobek není hotovým zařízením, je to pouze komponenta.


Fotogalerie
Propojte Arduino s mobilním telefon a přenášejte data či instrukce. Tento modul lze nastavit jako vysílač nebo přijímač. Propojte Arduino s mobilním telefon a přenášejte data či instrukce. Tento modul lze nastavit jako vysílač nebo přijímač.
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby