Prkno žehlicí VILEDA Total Reflect Plus 168661


1 999 Kč (80.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT06439164
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Inovativní žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus s potahem, který odráží teplo a usnadňuje a urychluje vaše žehlení. Jeho funkce odrážení tepla a páry funguje se všemi žehličkami, jako jsou napařovací žehličky i parní generátory. Podívejte se, kolik času můžete ušetřit při žehlení s používáním našeho žehlicího prkna, které odráží teplo a páru.

Vileda Total Reflect Plus s potahem odrážejícím páru a teplo maximalizuje komfort během žehlení. Odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení najednou místo z obou stran, protože inovativní integrovaná metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry - zabráníte tak kapkám a kondenzaci vody na podlaze.

Žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus lze použít s jakýmkoliv prádlem a jakoukoliv žehličkou - s parním generátorem i se standardní napařovací žehličkou. Jeho praktická velikost a široká žehlicí plocha vám poskytnou dostatek prostoru pro malé, střední i velké kusy prádla a zbavíte se všech přehybů.

Díky skládacím nohám lze prkno sklopit naplocho, takže se snadno vejde do skříně. Hmotnost pouhých 6,7 kg také umožňuje snadnou manipulaci. Vyberte si naše žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus a jsme si jisti, že budete spokojeni se všemi jeho přednostmi, jako je velká žehlicí plocha, která nabízí extra pohodlí a je vhodná pro veškeré prádlo. Další výhody jsou: velikost odkládací plochy, bezpečnostní zámek, který brání náhodnému složení, držák kabelu a integrovaná zásuvka. Toto žehlicí prkno je ideální pro všechny vaše potřeby během žehlení. Zbavte se všech přehybů, snadno vyžehlete i extra silné látky pomocí odrazu tepla a páry, snadno žehlete i ty těžko vyžehlitelné oblasti, jako jsou rukávy a límce. Mějte ze žehlení větší radost než kdykoli předtím díky tomuto novému a inovativnímu žehlicímu prknu!

1. Odráží 100% páry a tepla
Funkce odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení najednou místo z obou stran zvlášť, protože inovativní metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry.

2. Vysoko kvalitní materiál a design
Materiály použité v tomto žehlicím prkně jsou vysoce kvalitní a potah je vyroben ze 100% bavlny a obsahuje metalizovanou vrstvu.

3. Elektrická zásuvka a držák kabelu
Prkno má zabudovanou elektrickou zásuvku pro pohodlnější žehlení. Držák kabelu udržuje kabel na místě a umožňuje žehlení bez zamotávání.

Technické parametry:

- Šířka žehlicí plochy je 44 cm, délka prkna je 130 cm

Žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus získalo značku kvality dTest 06/2022.

Fotogalerie
Prkno žehlicí VILEDA Total Reflect Plus 168661 Prkno žehlicí VILEDA Total Reflect Plus 168661
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby