Precizní kleště HRC (tvrdost): 64±2 (KNIP7861-125)Precizní kleště pro nejjemnější stříhací práce např. v elektronice a jemné mechanice broušené, velmi tvrdé břity bez fasety pro rovnoplochý řez Precizně tvarované hroty oddělí i sousední dráty od průměru 0,2 mm Kloub s čepem z ušlechtilé oceli Břity doplňkově induktivně zakalené Extrémně lehký chod pro snížení únavy při práci S otevírací pružinou a omezením rozevření z materiálu INOX nebo speciální nástrojové oceli Břity doplňkově induktivně zakalené, tvrdost břitů asi 64 HRC Vhodné také ke stříhání kabelů ze skelných vláken (světlovodné kabely) Číst dál ...

552 Kč (22.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 1 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 4003773035404
Kód: EMGM733-095
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Precizní kleště pro nejjemnější stříhací práce např.
v elektronice a jemné mechanicebroušené, velmi tvrdé břity bez fasety pro rovnoplochý řezPrecizně tvarované hroty oddělí i sousední dráty od průměru 0,2 mmKloub s čepem z ušlechtilé oceliBřity doplňkově induktivně zakalenéExtrémně lehký chod pro snížení únavy při práciS otevírací pružinou a omezením rozevřeníz materiálu INOX nebo speciální nástrojové oceliBřity doplňkově induktivně zakalené, tvrdost břitů asi 64 HRCVhodné také ke stříhání kabelů ze skelných vláken (světlovodné kabely)


Fotogalerie
Precizní kleště HRC (tvrdost): 64±2 (KNIP7861-125) Precizní kleště HRC (tvrdost): 64±2 (KNIP7861-125)
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby