Použitý čip ESP8266 je vysoce integrovaný čip určený pro potřeby nového propojení se světem.


67 Kč (2.8 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 55 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 8595193507457
Kód: EMGM775-090
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Nabízí kompletní a ucelené Wi-Fi síťové řešení, což umožňuje buď hostit aplikaci nebo využívat všechny síťové funkce z jiné bezdrátové implementace.V použitém čipu ESP8266? je integrovaný mikrokontrolér, který můžete / nemusíte využít.
Pokud ho použijete, nemusíte vůbec arduino připojovat.
Tato deska má 2 IO porty a UART (RXD TXD).
Výzva je tady! Připojte k tomuto boardu digitální teploměr/vlhkoměr, nastavte WIFI jako DHCP client a zobrazte si teplotu na mobilu, na počítači anebo kdekoliv na internetu! Bezdrátový WIFI teploměr se dá vyrobit pod 200 Kč.
Internet věcí přichází!Specifikace:SDIO 2.0, SPI, UART32-pin QFN pouzdroExtrémně malé rozměry DPSNa DPS je integrovaná anténaIntegrovaný RF přepínač, balun, 24dBm PA, DCXO, a PMUIntegrovaný RISC procesor, on-chip paměť a externí paměťové rozhraníModul obsahuje program pro komunikaci přes sériovou linku pomocí jednoduchých AT příkazů.?QOS managementI2S rozhraníIntegrované šifrování a zabezpečení WEP, TKIP, AES, a WAPIPodporuje APSD pro VoIP aplikaceŽádné externí komponenty RFSíť:802.11 b / g / nWi-Fi Direct (P2P), soft-APIntegrovaný TCP / IP stackIntegrovaný TR switch, balun, LNAIntegrované PLLs, regulátory, DCXO a jednotky pro správu napájení+ 19.5dBm výstupní výkon v režimu 802.11bIntegrovaný 32-bit CPU může být použit jako procesor aplikaceSDIO 1.1 / 2.0, SPI, UARTSTBC, 1 × 1 MIMO, 2 × 1 MIMOA-MPDU & A-MSDU agregace a 0.4ms ochranný intervalSpotřeba v pohotovostním režimu


Fotogalerie
Použitý čip ESP8266 je vysoce integrovaný čip určený pro potřeby nového propojení se světem. Použitý čip ESP8266 je vysoce integrovaný čip určený pro potřeby nového propojení se světem.
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby