Postup zapojení LED pásku pod kuchyňskou linku - zkušenosti z praxe

 
A co teď? Prohlédněte si související zboží

Sada pro osvětlení pracovních ploch. IP20 Obsahuje 2 metry pásku barva teplá bílá napáječ 1,2 A a kolébkový vypínač. Vše je připraveno k použití stačí nalepit na příslušné místo a zapnout do zásuvky.  Zobrazit detail


399 Kč
 
 
 
Olga říká:
Prosím mám dotaz mám taky nalepen pásek svítí pěkně jen ten kabel kolem linky je vidět mám to od vyuceneho elektrikáře je to ošklivé na pohled prosím o radu děkujiPan Emerx říká:
Dobrý den. Pásek mohl vést uvnitř skříňky. Pokud ho teď chcete schovat, je možné koupit v obchodě s elektromaterialem bílou plastovou lištu do které pásek schovejte.
Děkujeme za dotaz Bohumil Veselý EMERX teamDasa říká:
Dobry den,mám led pásku dotykovou v noci se mi sama rosviti jsem s toho zoufalá chodím zhasinat mám ji na dvou dílech kuchyňské linky co s tím?Pan Emerx říká:
Dobry den.
Problém může být ve zdroji, nebo v dotykovém spínací.
Je potřeba je zkusit vyměnit.
Bohumil Veselý EMERX teamjirka h říká:
Dobrý den,
zapojil jsem Led pásku se stmívačem a vše fungovalo.Po vložení do lišty a montáži na linku přestaly diody svítit.(dioda ve stmívači svítí).Jaká je možná příčina?
DěkujiKarel Reckziegel říká:
Dobrý den, mám takový dotaz, když v lince mám zabudovaný vypínač na zapnutí led pásku kam umístit zdroj napájení,aby nebyl vidět.Děkuji s pozdravem K. Reckziegel.Vlastimil Vojtěch říká:
Lze napájet ve středu pásku?Tomaš říká:
Dobrý den potřebuji led paseky studená bílá počet diod 60/metr. Jedná paska 90 cm kabel 5 cm led stmívač kabel 70 cm nějaký zdroj a kabel 10 cm bez zásuvky.Druhý led pásku 150 cm kabel 70 cm zdroj kabel 10 cm bez zásuvky.prosim o informace a o ceně děkujitomáš říká:
Led pásik sa montuje do hliníkovej lišty. Vyzerá to lepšie a slúži ako chladič, lebo diody produkuju teplo a tým sa pásik odlepí. Na hliníkovú diodu sa potom zacvakne plastvé matné sklíčko a diody nie sú vôbec vidiet a súčastne svetlo pekne rozpíjajú.Dáša říká:
Zakoupila jsem LED pásek na televizi a po nalepení odpadl, jak se docílí, aby na televizi držel? Děkuji.Marie Niederlová říká:
Výkonnou led pásku bych chtěla využít pod linku,ale navazuje plynový sporák.Nebude horko ze sporáku vadit? Potřebuji osvětlit i sporák,co by jste poradili?Pan Emerx říká:
Dobrý den
Pásek nemůže být nad sporákem. Maximálně může být na bocích skříněk, které jsou vedle sporáku.
EMERX teamSETRMAJER říká:
potřebuji led pásku sadu pod kuch.linku 1.8m je možno někde objednat? děkujiaspetr říká:
Zdravim, 3m pasek rozdělim na dva, jeden o delce 1m a druhy 2m, mam je ke zdroji zapojit
paralerně, nebo oba do serie Diky Petrmiroslav Kunčík říká:
Zdravím, dá se napojit zdroj na LED pásek třeba v 1/3 délky pásku? potřebuji to pro rohovou kuchyňskou linku. Zásuvku mám právě v rohu. Díky za odpověď. Kunčíkpetr říká:
5m pasku 48w rozdělím na 4 dily rúzné délky osadím 4 vypinači .Stačí mi jeden napáječ 60w,nebo musím mít 4 napáječe tedy na každý díl napáječ
Děkuji 

Napište nám svůj názor nebo dotaz:
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.