Ovladač PREDATOR 56G
U tohoto ovladače od počátku nadměrný odběr z baterií, i při nepoužívání se baterie po několika dnech úplně vybijí. Dočasně jsem toto vyřešil vřazením vypinače do okruhu baterií. Má někdo podobný problém a jiné řešení?
Měl jsem na mysli, zdali je jiné, dostupné řešení než mnou popsané.
Pokud se takový problém občas objeví, řešíme v rámci záruky výměnou. ( předpokládáme, že nepoužíváte nabíjeci baterie)
Bohumil Veselý EMERX team



