Polštář na opěrku hlavy BASEUS Comfort Ride Grey


435 Kč (17.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172621452
Kód: EMT06439157
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Zvyšte své pohodlí při jízdě a zajistěte si správné držení těla s polštářem opěrky hlavy Baseus Comfort Ride. Výrobek s ergonomickým designem poskytuje účinnou oporu pro váš krk a hlavu. Polštářek je vyroben z pěny, která je měkká, nešpiní a odolává teplotám - jistě vám bude dlouho sloužit!

Zůstat sedět po dlouhou dobu může způsobit nepohodlí. Je důležité dbát na udržení zdraví prospěšného držení těla. Podhlavník značky Baseus vám tento úkol usnadní! Zadní část polštáře ve tvaru C pomáhá stabilizovat a efektivně zůstat na opěrce hlavy. Přední část ve tvaru S perfektně padne na krk a hlavu. To vám umožní pohodlně cestovat v autě bez bolesti. Produkt je také skvělý pro použití v kanceláři i doma.

Podhlavník značky Baseus je vyroben z pěny, prodyšné látky a umělého hedvábí. Výrobek je schopen odolat teplotám od -10° do 60°C. Polštář je velmi odolný a nenese známky používání. Díky tomu si zachová svou pružnost a bezvadný vzhled po dlouhou dobu. Zip usnadňuje čištění a případnou výměnu povlaku na polštář.

Technické parametry:

- Rozměry: 273 x 200 x 113 mm
- Hmotnost: 330 g
- Barva: Šedá

Fotogalerie
Polštář na opěrku hlavy BASEUS Comfort Ride Grey Polštář na opěrku hlavy BASEUS Comfort Ride Grey
 
Polštář na opěrku hlavy BASEUS Comfort Ride Grey
 
Polštář na opěrku hlavy BASEUS Comfort Ride Grey
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby