Dálkové ovladače Polaroid

Potřebujete nový dálkový ovladač Polaroid? Dálkových ovladačů Polaroid máme více než 88 druhů. Nabízíme jak originální, tak levnější náhradní ovladače.

Jak vyhledat správný dálkový ovladač - postup

  

Nenašli jste vhodný dálkový ovladač? 

 

 

 
 
 
 

Pomůžeme Vám vybrat ovladač Polaroid

Vyplňte své kontaktní údaje a do textu zprávy napište model Vašeho přístroje Polaroid. Model najdete na zadní straně zařízení na štítku.


 
 
 
 

Nabízíme jak originální dálkové ovladače Polaroid tak levnější náhradní ovladače. Náhradní dálkový ovladač Polaroid má stejné funkce jako originál. Jedniné v čem se může lišit je vzhled. Originály Polaroid jsou vyráběny přímo výrobcem, stejně jako přístroj. Proto jsou většinou dražší než náhrady (repliky). Náhradní ovladač pro Polaroid Vám udělá stejnou službu, jako originální ovladač, ale za nižší cenu.

Programovatelný ovladač

Dnes jsou oblíbenou volbou programovatelné ovladače. Ovladač Vám nastavíme přesně pro váš přístroj Polaroid (TV, DVD, SAT, AUX atd.). Do ovladače můžeme naprogramovat až 3 další zařízení, takže nebudete muset používat jiné ovladače, ale bude Vám stačit pouze jeden na vše.

Na ovladači si jednoduše přepnete, které zařízení chcete zrovna ovládat (např. televizor Polaroid, satelit, dvd, audio a podobně). Ostatní přístroje nemusí být značky Polaroid, můžeme Vám do ovladače naprogramovat zařízení jakékoliv jiné značky. Pokud máte zájem o tento druh dálkového ovladače pro Polaroid a další 3 přístroje, napište nám zde >>.

Více informací o jednotlivých druzích ovladačů najdete v těchto článcích: