Ovladač dálkový DVB-T CABLETECH PIL0367 pro seniory


76 Kč (3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890104265
Kód: EMT09910862
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

DVB-T dálkové ovládání pro seniory

Usnadněte a zpříjemněte si používání digitální televize. Dálkový ovladač DVB-T dekodéru určený pro seniory je dokonalým řešením, které kombinuje jednoduchost použití a základní funkce. Nyní se používání digitální televize stane radostí dostupnou pro každého, bez ohledu na věk nebo schopnost používat moderní zařízení.

Velká a přehledná tlačítka
Dálkový ovladač k DVB-T dekodéru pro seniory nabízí všechny potřebné funkce pro pohodlné sledování digitální TV. Je vybaven velkými, kontrastními tlačítky, díky nimž jsou dobře vidět a stisknout. Každé funkci je přiřazen jasný symbol pro snadnou identifikaci.

Jednoduché ovládání
Dálkový ovladač byl navržen s ohledem na snadné použití. Všechny základní funkce, jako je změna kanálu nebo nastavení hlasitosti, jsou intuitivní a snadno dostupné na dálkovém ovladači. Díky absenci zbytečných složitých tlačítek je používání televizoru příjemné a bezproblémové.

Dedikovaný dálkový ovladač
Dálkový ovladač k dekodéru DVB-T pro seniory byl optimalizován pro plnou kompatibilitu s vybranými modely Cabletech a Kruger&Matz. Tato speciální integrace poskytuje uživatelům nejen snadné použití, ale také zajišťuje, že dálkové ovládání bude bezproblémově fungovat s jejich konkrétním tunerem.

Dálkové ovládání funguje s tunery: URZ0336/URZ0336A/URZ0336B/URZ0338/KM0550B/KM9999
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby