Dálkové ovladače Optoma

Potřebujete nový dálkový ovladač Optoma? Dálkových ovladačů Optoma máme více než 244 druhů. Nabízíme jak originální, tak levnější náhradní ovladače.

Jak vyhledat správný dálkový ovladač - postup

  

Nenašli jste vhodný dálkový ovladač? 

 

 

 
 
 
 

Pomůžeme Vám vybrat ovladač Optoma

Vyplňte své kontaktní údaje a do textu zprávy napište model Vašeho přístroje Optoma. Model najdete na zadní straně zařízení na štítku.


 
 
 
 

Nabízíme jak originální dálkové ovladače Optoma tak levnější náhradní ovladače. Náhradní dálkový ovladač Optoma má stejné funkce jako originál. Jedniné v čem se může lišit je vzhled. Originály Optoma jsou vyráběny přímo výrobcem, stejně jako přístroj. Proto jsou většinou dražší než náhrady (repliky). Náhradní ovladač pro Optoma Vám udělá stejnou službu, jako originální ovladač, ale za nižší cenu.

Programovatelný ovladač

Dnes jsou oblíbenou volbou programovatelné ovladače. Ovladač Vám nastavíme přesně pro váš přístroj Optoma (TV, DVD, SAT, AUX atd.). Do ovladače můžeme naprogramovat až 3 další zařízení, takže nebudete muset používat jiné ovladače, ale bude Vám stačit pouze jeden na vše.

Na ovladači si jednoduše přepnete, které zařízení chcete zrovna ovládat (např. televizor Optoma, satelit, dvd, audio a podobně). Ostatní přístroje nemusí být značky Optoma, můžeme Vám do ovladače naprogramovat zařízení jakékoliv jiné značky. Pokud máte zájem o tento druh dálkového ovladače pro Optoma a další 3 přístroje, napište nám zde >>.

Více informací o jednotlivých druzích ovladačů najdete v těchto článcích: