Ohniště FIELDMANN FZG 1030G


2 999 Kč (118.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8590669334117
Kód: EMT06441461
 
DOPRAVA ZDARMA
 
 
 

Ohniště značky FIELDMAN je dokonalým doplňkem každé zahrady, terasy a užijete si je i během venkovního kempování. Jeho kompaktní rozměry a váha 11 kg usnadňují přepravu, takže si užijete útulný oheň, ať jste kdekoli. Ohniště poskytuje nejen teplo a atmosféru, ale jeho využívání je také skvělý způsob, jak si vychutnat vaření pod širým nebem. Na přiloženém grilovacím roštu o průměru 43 cm jednoduše připravíte plnohodnotné jídlo, ať už se rozhodnete pro steaky, ryby nebo třeba zeleninu. Stačí rozpálit dřevěné uhlí nebo brikety a během chvíle se můžete pustit do tolik oblíbeného letního barbecue.

Tělo ohniště je vyrobeno z elegantního páleného kamene. Dobře vypadá, ale především chrání trávu a podlahu pod ohništěm od spálení. Pro bezpečnější používání je ohniště navíc vybaveno síťovým poklopem, který zachytává drobné uhlíky. Tím snižuje riziko propálení oblečení nebo dokonce vzniku požáru.

Technické parametry:

Velikost ohniště 60 cm
Chromový rošt o průměru 43 cm
Tělo ohniště vyrobeno z páleného kamene MgO
Síťový poklop
Výška roštu od země 25 cm
Váha 11 kg
Ohniště na dřevěné uhlí/brikety

Fotogalerie
Ohniště FIELDMANN FZG 1030G Ohniště FIELDMANN FZG 1030G
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby