Odizolovací nástroj (CP-512)


NÁŠ TIP
NOVINKA

Odizolovací nástroj Unikátní bezpečný design Rychlé a přesné odizolování Vlastnosti - Navržen pro jednoduché použití při odizolaci koaxiálních kabelů RG-59/6/7/11. - Unikátní a bezpečná konstrukce kryjící čepel a zabraňující tak nehodám. - Očko pro prst umožňuje jednodušší použití. - Černý háček pro zpětné ohnutí stínícího opletení. - Kompaktní a ergonomický design pro pohodlné nošení a použití. Délka 94 mm Číst dál ...

57 Kč (2.3 €) vč. DPH
Momentálně nedostupné
Pro informaci o termínu dodání nás kontaktujte >>
 
 
EAN: 4711552157857
Kód: EMGM733-343_1
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Odizolovací nástrojUnikátní bezpečný designRychlé a přesné odizolováníVlastnosti- Navržen pro jednoduché použití při odizolaci koaxiálních kabelů RG-59/6/7/11.- Unikátní a bezpečná konstrukce kryjící čepel a zabraňující tak nehodám.- Očko pro prst umožňuje jednodušší použití.- Černý háček pro zpětné ohnutí stínícího opletení.- Kompaktní a ergonomický design pro pohodlné nošení a použití.


Fotogalerie
Odizolovací nástroj (CP-512) Odizolovací nástroj Proskit CP-512
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.