Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 22. 07. 2024
 
 
EAN: 5901890095945
Kód: EMT06438931
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Zahradní nábytek z technoratanu Teesa Rose
Chcete si na zahradě nebo terase vytvořit útulné místo k odpočinku? Vyberte si zahradní nábytek, který umožní společně trávit čas celé vaší rodině.

Ratanový zahradní nábytek
Sada Rose 2 je vyrobena z vysoce kvalitního ratanu a je odolná, odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Z tohoto důvodu se bude skvěle hodit jak jako zahradní odpočinek, tak i jako terasový či balkonový nábytek.

Sada pro celou rodinu
Každý prvek soupravy je pečlivě navržen pro dokonalé pohodlí a optimální podporu zad. Dvoumístná pohovka a dvě křesla v zahradní sestavě Rose 1 mají měkké podsedáky, které zaručují chvíle odpočinku venku.

Zahradní nábytek se stolem
Sestavu zahradního nábytku doplňuje ratanový stůl. Má pevnou konstrukci a dostatečně velkou plochu pro uchycení nápojů, občerstvení nebo dekorací. Můžete jej libovolně používat při kávě s kamarádkou nebo rodinném odpoledním čaji.

Intuitivní ovládání
Ratanový zahradní nábytek Teesa Rose 2 se vyznačuje nejen funkčností. Jejich moderní design a elegantní provedení z nich učiní ozdobu vaší zahrady nebo terasy. Tím spíše, že máte zahradní nábytek ve dvou barevných provedeních, tak jistě najdete takový, který do vašeho prostoru dokonale zapadne.

Fotogalerie
Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown
 
Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown
 
Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown
 
Nábytek zahradní TEESA TSA9009 Rose 2 Brown
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.