Nabíječka XTAR PB2S BAT1147


604 Kč (23.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 2 - 3 dnů
 
EAN: 5901436855712
Kód: EMT04240479
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Profesionální procesorová nabíječka pro Li-ion 18650/20700/21700/26650 články s funkcí PowerBanky
třífázové nabíjení: TC / CC / CV
dva nezávislé nabíjecí kanály
reaktivace hluboce vybitých buněk a
nabíjecí proud 0V buněk : 2x2A / 2x1A / 1x2A | nabíjecí napětí: 4,2 V
účinný převodník - 92% účinnost
magnetického krytu pro nabíjecí komoru
napájenou z USB TYPU C QC 3.0 a PD 3.0 - (bez napájecího adaptéru)
ochrana: tepelná, zkrat, proti zpětnému vložení baterie


Plně profesionální nabíječka procesorů s funkcí power bank s třífázovým procesem nabíjení TC / CC / CV je skryta v malém krytu. Nabíjí lithium-iontové články 3,6 / 3,7 V libovolné kapacity o velikosti 18650/20700/21700 / 26650. Inteligentní vestavěný balancer řídí proces nabíjení a vybíjení. Díky tomu je životnost buněk výrazně prodloužena. Nabíječka vždy začíná nabíjením vybitého článku. Po dosažení podobné úrovně nabití začne současně nabíjet obě baterie. Totéž se stane v případě propuštění. Nabíječka začne vybíjet z více nabitého článku, když se úrovně nabití vyrovná, začne vybíjet obě baterie současně (funkce PowerBanky).

Jaký je způsob nabíjení TC / CC / CV? Jedná se o třífázový proces nabíjení Li-ionových článků, který udržuje buňku v dobrém stavu nabitím příslušného proudu v každé fázi a dokončením nabíjení ve správný okamžik.
Různé kroky procesu TC / CC / CV jsou:
• TC: buňky vybité pod 2,9 V se „probudí“ s nižším proudem.
• CC: po dosažení 2,9 V je buňka nabita konstantním proudem 2x2A / 2x1A / 1x2A.
• CV: když je článek téměř nabitý, nabíječka se přepne na nabíjení s klesajícím proudem, dokud na buňce nedosáhne napětí 4,2 V. Po dosažení 4,2 V je proces nabíjení dokončen - baterie je plně nabitá.

Baterie s napětím 4,1 V nebo vyšším jsou nabíječkou považovány za nabité. Chcete-li takovou baterii plně nabít, vložte ji do nabíječky před jejím připojením k napájení. Nabité baterie se přirozeně vybijí, pokud zůstanou v nabíječce. Nabíjení bude pokračovat, jakmile napětí baterie klesne pod 4,1 V.

Nabíječka Xtar PB2S má funkci reaktivace hluboce vybitých článků a článků s napětím 0V. Mnoho nabíječek na trhu není schopno takové baterie nabíjet. Zde se hodí nabíječka Xtar PB2S, která vám v mnoha případech umožňuje „zachránit“ takové buňky. Stačí vložit hluboce vybitou baterii do nabíječky PB2S, stejně jako při normálním nabíjení - nabíječka detekuje vybitý článek a zkusí jej znovu aktivovat.

Varování! Články vybité pod určitou úroveň mohou být nenapravitelně poškozeny a nemusí být znovu aktivovány. Vyvarujte se hlubokého vybití Li-ion baterií - to může výrazně snížit jejich životnost a kapacitu nebo vést k jejich úplnému selhání.

Nabíječky od jiných výrobců mohou výrazně zvýšit teplotu nabíjených článků během nabíjení. Pokud jsou buňky příliš horké, mohou se rychle opotřebovat. Při navrhování nabíječky PB2S šel Xtar o krok dále od konkurence a tento problém vyřešil jednoduchým způsobem: byl napájen z externího zdroje napájení. V důsledku toho se teplota baterie nabité v PB2S nezvýší o více než 15 stupňů.

Sada s nabíječkou Xtar PB2S obsahuje kabel USB TYPE C. Sada neobsahuje napájecí adaptér. K napájení nabíječky postačí jakákoli nabíječka s konektorem USB, např. Z telefonu nebo počítače s volným portem USB. Doporučený nabíjecí zdroj je ten, který podporuje QC3.0 / PD3.0, abyste plně využili výhody nabíječky. Je možné použít nabíječku s nižším výkonem, ale v tomto případě se doba nabíjení prodlouží.
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Nabíječka XTAR PB2S BAT1147 604 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 604 Kč