Nabíječka BLOW WCH-06 bezdrátová


329 Kč (13.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5900804118565
Kód: EMT06434721
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Bezdrátová indukční nabíječka v nejnovější technologii QI od BLOW vám umožní zbavit se nepotřebných drátů. Produkt umožňuje bezdrátově nabíjet až 2 telefony současně – ideálně se hodí do domácnosti nebo kanceláře.

Bezdrátové a rychlé nabíjení
Indukční metoda nabíjení je moderním řešením pro rychlé doplnění energie v našem telefonu. Stačí připojit nabíječku ke zdroji energie pomocí přiloženého USB kabelu a poté položit telefon na panel nabíječky – od této chvíle si můžete užívat možnost rychlého nabíjení.

Nabíjejte baterie 2 telefonů současně
Moderní a inovativní design umožňuje nabíjet až dva telefony současně na jedné nabíječce, která má dvě nabíjecí oblasti. Mezi nimi jsou tři LED indikující připojení ke zdroji a plné nabití.

Případ není problém
Ochránit náš telefon v podobě pouzdra není pro indukční nabíječku problém – není potřeba pouzdro sundávat a následně znovu nasazovat. Nic tedy nebrání tomu, abyste si mohli naplno užít možnost rychlého a bezdrátového nabíjení.

Technologie Qi
Qi je jednou z nejmodernějších metod bezdrátového přenosu energie pomocí indukčního nabíjení. Je určen pro chytré telefony vybavené touto technologií. Základem systému je fenomén elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce je silový vysílač obsahující cívku, která generuje oscilující magnetické pole, a ve smartphonu magnetické pole, které indukuje střídavý proud.

Vysoký nabíjecí výkon
Oba panely mají nabíjecí výkon 10W - to zajistí rychlé nabití baterií telefonu. Zařízení se navíc vyznačuje vysokou účinností a pokročilými technologiemi, které podporují rychlé a bezpečné nabíjení.

Lehká a bezpečná konstrukce
Indukční nabíječky BLOW se vyznačují tenkým designem, díky kterému jsou lehká a snadno přenosná zařízení. Balíček instalovaných ochran navíc chrání nabíječku před zkratem, přebitím nebo přehřátím

Vlastnosti:

- Materiál: ABS
- Rozměr: 204x105x10mm
- Hmotnost: 120g
- Vstupní napětí: 5V / 2A, 9V / 1,3A
- Nabíjecí výkon: 10W
- Pracovní vzdálenost: <5 mm
- Účinnost nabíjení: 70% -76%
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby