Nabíječka BLOW WCH-05 bezdrátová


329 Kč (13.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5900804118558
Kód: EMT06434726
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Moderní a praktická indukční nabíječka typu MagSafe určená především pro nejnovější řadu Apple zařízení - IPhone 12, ale funguje i s dřívějšími modely a zařízeními jiných značek.

Magnetické připojení
Indukční nabíječka MagSafe díky silnému magnetu dokonale přilne k pouzdru iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini a iPhone 12 Pro Max, což výrazně urychluje proces nabíjení a umožňuje vám jej volně používat při nabíjení. .

Univerzální konektor USB-C
Kabel nabíječky je zakončen jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších konektorů typu C, který v kombinaci s dedikovanou 20W nabíječkou podporuje rychlé nabíjení našeho iPhonu.

Kompatibilní s jakýmkoli zařízením
Nabíjecí stojánek funguje nejen se zařízeními Apple, lze s ním nabíjet i telefony, tablety, sluchátka a jakékoli další zařízení vybavené indukčním nabíjením od jakéhokoli jiného výrobce.

Qi Technologie Qi
je jednou z nejmodernějších metod bezdrátového přenosu energie pomocí indukčního nabíjení. Je určen pro chytré telefony vybavené touto technologií. Základem systému je fenomén elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce je silový vysílač obsahující cívku, která generuje oscilující magnetické pole, a ve smartphonu magnetické pole, které indukuje střídavý proud.

Vlastnosti:

- Materiál: Hliník + ABS
- Rozměry: průměr 5,5cm, výška: 0,7cm
- Hmotnost: 50g
- Vstupní napětí: 5V 2A / 9V 1,67A
- Nabíjecí výkon: 15W
- Pracovní vzdálenost: <5mm
- Kapacita nabíjení: 70 % - 76 %
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby