MPPT solární regulátor EPever XDS2 100VDC/ 20A série XTRA-N G3 BLE - 12/24V


2 149 Kč (86.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT04280444
 
DOPRAVA ZDARMA
 
 
 

Nová generace MPPT regulátorů série XTRA-N G3 BLE s vestavěným Bluetooth je ideální pro ostrovní systémy s napětím panelů až 100V a maximálním nabíjecím výkonem 20A. Baterie 12/24V, FVE max 260/520 Wp.

Tento solární regulátor je vhodný pro velkou škálu ostrovních aplikací, jako jsou chaty, domy apod. Vhodný je i pro použití ve vozech a to díky možnosti zemnění na mínus pól.

Přímo v MPPT regulátoru je integrován multifunkční displej pro snadný monitoring systému a případné nastavení provozních parametrů vč. kontrolních LED diod.

Vestavěné Bluetooth umožňuje monitoring a nastavení regulátoru bez potřeby dalších komponent.

Regulátor pracuje jako měnič, to znamená, že vyšší vstupní napětí a nižší proud dokáže zpracovat na nižší napětí/ zvýšit proud a to s vysokou účinností. Můžeme tedy použít prakticky jakýkoliv solární panel. Regulátor je kompatibilní s olověnými a lithium-iontovými bateriemi.

Solární regulátor je vybaven nejnovější technologií MPPT (Maximum PowerPoint Tracking) – sledování bodu maximálního výkonu s propracovaným algoritmem sledování, kdy solární modul pracuje při ideálním napětí, které solární modul může produkovat při co nejvyšším dostupném výkonu. Při srovnání s klasickým regulátorem PWM zvyšuje technologie MPPT účinnost nabíjení o cca 30%.

Maximální nabíjecí výkon do baterie tohoto modelu je 20A což odpovídá výkonu panelu 260 Wp pokud máte 12V baterii, nebo 250 Wp pokud máte 24V baterii. V případě že bude panel dávat vyšší výkon, pak ho regulátor pouze omezí na svůj nominální max. výkon. Výkon FV panelů nesmí být vyšší než 1,5 násobek nominálního výkonu regulátoru!

Solární panely můžete propojovat do série, jejich výstupní napětí na prázdno označováno jako Voc však nesmí nikdy překročit hodnotu napětí na prázdno Voc 100V – překročení této hodnoty regulátor trvale poškodí (zde je nutno zohlednit to, že s klesající okolní teplotou roste napětí solárního panelu a hodnota Voc uvedená v parametrech solárního panelu je při 25C. Proto nedoporučujeme, aby hodnota uvedeného Voc překračovala 90V)

Nastavení parametrů regulátoru (hlavně se jedná o typ používané baterie) se provádí pomocí vestavěného LCD provedení XDS2, nebo externího displeje MT52 (není součástí regulátoru), případně přes vestavěné Bluetooth.

Parametry produktu:

Vysoce kvalitní komponenty ST nebo IR s nízkou poruchovostí
Pokročilá technologie MPPT a ultra vysoká rychlost trackingu, účinnost až 99,5 %
Maximální účinnost DC/DC až 98,5 %; účinnost při plném zatížení je 97,2 %
Pokročilý řídicí algoritmus MPPT
Přesné rozpoznání a sledování bodu maximálního výkonu ve více špičkách
Širší provozní napětí MPP (maximální bod výkonu) pro optimalizaci využití FV
Podpora více typů baterií včetně lithiových
Nastavení parametrů napětí baterie na displeji
Kompenzace teploty baterie
Automatické snížení nabíjecího výkonu při přehřátí
Vestavěné Bluetooth
Nastavení parametrů pomocí PC softwaru, aplikace, nebo displeje
Funkce konstantního napěťového výstupu
Komplexní elektronická ochrana
Pracovní režimy pro více zátěží
Prachotěsné a vodotěsné provedení s krytím IP33
Nízká vlastní spotřeba (méně než 10mA)

Přehled ochran:

FV nadproud
Zkrat FV
Obrácená FV polarita
Obrácená polarita baterie
Přepětí baterie
Nadměrné vybití akumulátoru
Přehřátí baterie
Nízká teplota lithiové baterie
Zkrat zátěže
Přetížení zátěže
Přehřátí regulátoru

Technické parametry:

Jmenovité napětí baterie: 12/24V
Jmenovitý nabíjecí proud: 20A
Rozsah pracovního napětí: 8~32V
Jmenovitý nabíjecí výkon: 260W/12V, 520W/24V
Maximální účinnost konverze: 98,60 %
Rozměr (D x Š x V): 217 × 158 × 56,5 mm
Terminály: 6AWG (16 mm2)
Čistá hmotnost: 0,97 kg
Rozsah pracovních teplot: -25℃~+50℃
Relativní vlhkost: ≤95 %, N.C.
Krytí: IP33

Fotogalerie
MPPT solární regulátor EPever XDS2 100VDC/ 20A série XTRA-N G3 BLE - 12/24V MPPT solární regulátor EPever XDS2 100VDC/ 20A série XTRA-N G3 BLE - 12/24V
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
MPPT solární regulátor EPever XDS2 100VDC/ 20A série XTRA-N G3 BLE - 12/24V 2 149 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 2 149 Kč