Modul PWM regulátoru 9-28V/10A


670 Kč (28.3 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 9 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
Kód: EMGM126-022
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Pulzně šířkový (PWM) regulátor JO-100K je určen pro řízení intenzity jasu svítidel (LED pásky, LED lišty, klasickéžárovky, halogenové žárovky aj.) napájených z napěťového zdroje.
Regulátor je určen pro napájení ze zdrojebezpečného napětí SELV nebo PELV.
Zapojuje se mezi napájecí zdroj a svítidlo.
Nelze jej použít pro kapacitnínebo induktivní zátěž.Pulzně šířkový (PWM) regulátor JO-100K může být používán v nepřetržitém provozu.
Intenzita osvětlení senastavuje natočením potenciometru.
(V levé krajní poloze potenciometru je svítidlo zcela zhasnuto, v pravé krajnípoloze potenciometru je intenzita jasu svítidla maximální.) Díky preciznímu digitálnímu řízení se jeví průběhnastavení intenzity jasu svítidla téměř jako lineární.PROVEDENÍRegulátor je umístěn na desce plošného spoje a je možné jej instalovat do krabičky LK 80R/1 s víčkem VLK 80/R.Zdroj napětí a svítidlo se zapojují do svorkovnice na plošném spoji regulátoru.TECHNICKÉ PARAMETRYNapájecí napětí: 9 – 28 VDCMaximální spínaný proud: 10 AVlastní spotřeba: < 10 mAJištění napájecího přívodu: limitací výstupního proudu napájecího zdroje nebo externí tavnou pojistkou 10 A / F


Fotogalerie
Modul PWM regulátoru 9-28V/10A Modul PWM regulátoru 9-28V/10A
 
Modul PWM regulátoru 9-28V/10A
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby