Mini šnekový odšťavňovač, vertikální. (SO1 mini)


NÁŠ TIP
NOVINKA

Více šťávy, více vitamínů a cenných enzymů Vertikální nízkootáčkový šnekový odšťavňovač SO1 využívá systém pomalého šnekového odšťavňování, který umožňuje získat maximum nutričních hodnot, vitamínů, chuti z ovoce a zeleniny. Výsledkem je šťáva lisovaná za studena a suchá dužina, která padá do připravené nádobky. Šťáva získaná systémem pomalého odšťavňování obsahuje minimální podíl vlákniny a pěny, pomaleji oxiduje a zachovává si cenné vitamíny a enzymy pro váš zdravý životní styl. Tento odšťavňovač lze použít k odšťavňování měkkých i tvrdých plodů ovoce a zeleniny, jako jsou např. citrusové plody, rybíz, angrešt a jiné bobuloviny, jablka, hrušky, mrkev, červená řepa, okurka, ananas, meloun, apod.. Významným dílem take přispívá k úspoře el. energie. Velice snadná obsluha, výkonný měděný DC motor 200W pro delší životnost, kompaktní velikost a design vhodný pro každou kuchyni, pohodlné vertikální plnění, plnicí otvor 2,8 x 4,5 cm, vhodný pro zpracování veškerých druhů měkkých i tvrdých plodů ovoce, zeleniny a bylinek, rychlost odšťavňování 54 ot. /min, velice efektivní odšťavňování, automatické oddělení šťávy a dřeně, nádoba na šťávu a dřeň, zátka zabraňující odkapávání, nerezové mikrosíto, čirá odšťavňovací miska pro lepší kontrolu odšťavňování, zpětný chod motoru, rychlé a snadné čištění, velice tichý chod, protiskluzové nožky pro dokonalou stabilitu TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Jmenovitý rozsah napětí, kmitočet: 220 -240V, 50/60 Hz Jmenovitý příkon: 200 W Hlučnost: 80 dB Rychlost: 54 ot. /min Hmotnost brutto: 3,5 kg Hmotnost netto: 2,7 kg Rozměry s obalem: 23 x 41,3 x 17,2 cm Rozměry bez obalu: 11 x 39 x 16,5 cm Délka přívodního kabelu – 1 m Počet kusů v kartonu: 4 ks Číst dál ...

1 300 Kč (53.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
SKLADEM 2 ks
 
EAN: 8595193508591
Kód: EMGM769-564_1
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Více šťávy, více vitamínů a cenných enzymůVertikální nízkootáčkový šnekový odšťavňovač SO1 využívá systém pomalého šnekového odšťavňování, který umožňuje získat maximum nutričních hodnot, vitamínů, chuti z ovoce a zeleniny.
Výsledkem je šťáva lisovaná za studena a suchá dužina, která padá do připravené nádobky.
Šťáva získaná systémem pomalého odšťavňování obsahuje minimální podíl vlákniny a pěny, pomaleji oxiduje a zachovává si cenné vitamíny a enzymy pro váš zdravý životní styl.
Tento odšťavňovač lze použít k odšťavňování měkkých i tvrdých plodů ovoce a zeleniny, jako jsou např.
citrusové plody, rybíz, angrešt a jiné bobuloviny, jablka, hrušky, mrkev, červená řepa, okurka, ananas, meloun, apod..
Významným dílem take přispívá k úspoře el.
energie.Velice snadná obsluha, výkonný měděný DC motor 200W pro delší životnost, kompaktní velikost a design vhodný pro každou kuchyni, pohodlné vertikální plnění, plnicí otvor 2,8 x 4,5 cm, vhodný pro zpracování veškerých druhů měkkých i tvrdých plodů ovoce, zeleniny a bylinek, rychlost odšťavňování 54 ot.
/min, velice efektivní odšťavňování, automatické oddělení šťávy a dřeně, nádoba na šťávu a dřeň, zátka zabraňující odkapávání, nerezové mikrosíto, čirá odšťavňovací miska pro lepší kontrolu odšťavňování, zpětný chod motoru, rychlé a snadné čištění, velice tichý chod, protiskluzové nožky pro dokonalou stabilituTECHNICKÁ SPECIFIKACE:Jmenovitý rozsah napětí, kmitočet: 220 -240V, 50/60 HzJmenovitý příkon: 200 WHlučnost: 80 dBRychlost: 54 ot.
/minHmotnost brutto: 3,5 kgHmotnost netto: 2,7 kgRozměry s obalem: 23 x 41,3 x 17,2 cmRozměry bez obalu: 11 x 39 x 16,5 cmDélka přívodního kabelu – 1 mPočet kusů v kartonu: 4 ks


Fotogalerie
Mini šnekový odšťavňovač, vertikální. (SO1 mini) Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
Šnekový odšťavňovač Vigan Mammoth, vertikální SO1 mini
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby