Měnič napětí CARSPA SUT1224-20 12V/24V 20A
ks
Rychlý nákup
Externí sklad 1 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
EAN: 8596425192649
Kód: EMT04230678
Spínaný zdroj 12VDC/24VDC zajistí provoz 24V spotřebičů z baterie 12V s účinností cca 90%.
Technické parametry:
: 10–16V/0,03A naprázdno
Výkon: max 480W
Výstupní proud: 20A
Výstupní napětí: 12V DC
Vstupní napětí: 24V DC
Rozměry: 157×91×47mm
Hmotnost: 0,42kg
Fotogalerie
Měnič napětí CARSPA SUT1224-20 12V/24V 20A Měnič napětí CARSPA SUT 1224-20 12V/24V 20A