Lepidlo PENOSIL Premium SpeedFix HighTack 707 290ml


131 Kč (5.2 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 4743307151773
Kód: EMT06560699
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

PENOSIL Premium SpeedFix HighTack 707 je univerzální hybridní polymer s vysokou viskozitou pro extra silnou a rychlou počáteční přilnavost. Pro vnitřní a venkovní aplikace, kde je vyžadováno obzvláště silné lepení.

- Přilne okamžitě.
- Dobře přilne k většině stavebních materiálů.
- Lze použít na mokré povrchy.
- Lze použít uvnitř i venku.

Použití
Vhodné pro lepení a tmelení v interiéru i exteriéru. Stavební lepidlo s vysokou adhezní schopností se používá k lepení kovu, kamene a dřeva a také k lepení v místech vyžadujících extra pevné spojení. Dobře přilne k většině stavebních materiálů jako je dřevo, cihly, beton, sklo, měď, pozink, ocel, hliník atd. Lepení panelů pro karavany, obytné vozy, užitková vozidla. Lepení a těsnící hmota má dobré vibrační a hlukové vlastnosti.

Aplikační postup
Všechny povrchy musí být suché, zbavené prachu, očištěné od nečistot, mastnoty, oleje a vody. Teplota aplikace +5 °C až +40 °C.

Způsob použtí
Odřízněte závitový konec kartuše a našroubujte instalační trysku, abyste nasměrovali tok lepidla. Trysku seřízněte tak, aby otvor postačoval pro nanesení potřebného množství lepidla. Vložte kartuši s tryskou do pistole a opakovaným stisknutím spouště pistole napumpujte lepicí hmotu do trysky. Pro lepení by měl být povrch, který se má spojovat, pokryt lepidlem a poté přitlačen k podkladu. Těžší díly musí být podepřeny minimálně 2 hodiny, nejlépe do úplného vytvrzení hmoty (rychlost vytvrzování 2,5-3 mm/24 h).

Čištění
K odstranění nevytvrzeného lepidla použijte čistící ubrousky PENOSIL Premium nebo organická rozpouštědla jako je aceton nebo lakový benzín. Vytvrzené lepidlo by mělo být odstraněno mechanicky.

Technické parametry:

- Pracovní doba: 5-10 min.
- Finální vytvrzení mm/24h: 2,5-3
- Hustota (DIN53479) : 1,55 g/cm3

Bezpečnostní požadavky
Během aplikace zajistěte dostatečné větrání. Zabraňte kontaktu s kůží a očima. Při zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Vysoce hořlavý, chraňte před zdroji vznícení, otevřeným ohněm a nekuřte v blízkosti výrobku. Uchovávejte mim dosah dětí. Více informací je k dispozici v bezpečnostním listu produktu (SDS).
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby