LED pásek RGB - barevný 300 diod SMD5050 12V, 14,4W/1m v silikonu IP63Cena za 5m. Maximální délka v kuse je 5 metrů. LED pásek svítí ve spojení s ovladačem RGB pásků a zdrojem různými barvami. Červené, zelené, modré, bílé nebo teple bílé světlo. Barvu si můžete nastavit. Bliká nebo jen svítí. LED PÁSEK 5M RGB 60LED/M 14.4W/M VODĚODOLNÝ-SILIKON Číst dál ...

678 Kč (28.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
 
Kód: BRG30044_1
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

 

 

LED PÁSKY S DIODAMI SMD5050 MUSÍ BÝT NALEPENY NA MATERIALU KTERÝ DOBŘE ODVÁDÍ TEPLO, POKUD JE NALEPÍTE NA DŘEVO DOCHÁZÍ K PŘEHŘÁTÍ A TÍM ZKRÁCENÍ JEJICH ŽIVOTNOSTI. NA TAKTO POŠKOZENÝ PÁSEK SE NEVZTAHUJE ZÁRUKA.

 

 

 

Úsporné osvětlení domácností.

 

Moderní osvětlení kuchyňské linky. Pásek se nalepí na spodní část vrchních skříněk. Po připojení přes napájecí transformátor k elektrické síti Vám pásek osvětlí pracovní prostor. Pásek má velice malou spotřebu elektrické energie, takže ho můžete nechat svítit celý večer jako dekorativní osvětlení.

Osvětlení tmavých koutů v pokojích. Pro oživení atmosféry v pokoji můžete pásek použít například pro osvětlení prostoru za Vaším televizorem. Pásek nalepte na zadní stěnu televizoru, ten Vám tak osvětlí tmavý prostor stejně jako lampička. Výhodou je nízká spotřeba elektrické energie. Další možností je osvětlení sedací soupravy. Pásek nalepíte na zadní část sedačky. TIP: Můžete použít pásek RGB / červená, zelená, modrá / a měnit barvu osvětlení podle nálady či příležitostí.

Osvětlení schodů či části chodeb.  Pásek se dá nalepit podél stěn nebo schodiště, či přímo na schody a osvětlit tak nebezpečný prostor. V noci pak máte jistotu, že Vy nebo

vaše děti se bezpečně dostanou například na toaletu.

 

AUTOTUNING

Velice oblíbené a nenahraditelné jsou tyto led flexibilní pásky při úpravách automobilů.

Osvětlení zavazadlového prostoru. Pásek můžete nalepit na stěny kufru a připojit k vodičům vedoucím k žárovkám. Pásek Vám velice dobře osvětlí celý zavazadlový prostor. 

Všimli jste si osvětlení prostoru pro nohy u drahých automobilů. S našim flexibilním led páskem můžete tento prostor jednoduše osvětlit. Flexibilní led pásek nalepte na spodní část palubovky, nebo ze spodu na přední sedadla a připojte jej k osvětlení kabiny.

Po otevření dveří pak bude každý nastupující krásně vidět kam dává nohy.

TIP: Použijte pásek RGB / červená, zelená, modrá / a můžete měnit barvu osvětlení podle nálady či příležitostí.

 

Osvětlení komerčních prostor

Pásky se dají použít k levnému osvětlení barových pultů, regálů, knihoven atd.

Je jen na Vás, co všechno Vás napadne osvětlit. Proč platit velké peníze za energie, které spotřebují při svícení žárovky nebo zářivky. Flexibilní LED pásek svítí stejně dobře a jeho spotřeba je cca 1 desetina klasické žárovky. Navíc životnost je téměř nekonečná.

Možnost použití k barevné terapii . Pásek lze nalepit v koupelně či sprchovém koutě okolo stropu a ovladačem měnit atmosféru různou barvou světla.

{gallery}led-pasek{/gallery}

 
Energetický štítek:
BRG30044_1
Energetický štítek
 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Michal říká:
Dobrý večer.Je možné barevné LED pásky napojovat.
Potřebuji 2x5 m spojit a ovládat ovladačem oba zároveň.
Je to možné?
Děkuji.Pan Emerx říká:
Dobrý den
Pásky lze samozřejmě spojit. Je však potřeba vybrat správný napáječ a také ovladač (správný výkon). Takto dlouhý pásek také nelze napájet z jednoho místa. Napájení musí být k pásku připojeno minimálně každých 5m, jinak bude pásek svítit slabě.
Děkujeme za dotaz.
Bohumil Veselý
EMERX team 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

Barva světla:RGB
Stupeň krytí:IP63
Napětí:12 V
Typ pásku:Vícebarevný (RGB)
Počet diod:300 ks/5 m
Typ diod:SMD 5050
 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby