LED pásek 126LED/m; teplá bílá; 11W/m; IP67; 3m; 3000K; 24V


690 Kč (29.1 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 38 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
Kód: EMGM960-598
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Flexibilní LED Neonový pásek s vysokým jasem, nízkým výkonem, dlouhou životností, snadnou instalací a brilantním dekorativním efektem.
Je energeticky úsporný, šetrný k životnímu prostředí.
Je široce používán pro zvýraznění obrysu budov, reklamu, dekorativní osvětlení náměstí, zábradlí schodů, okolí bazénů, travnaté plochy, taneční sály, ložnici, obývací pokoj, vinotéku, podlahu a další místa.Charakteristické vlastnosti- Flexibilní horizontální ohýbatelný silikonový LED Neonový pásek- Dvoubarevný pásek z tlačeného silikonu, 100% silikonový materiál- Vysoce kvalitní zpracování- Značkový LED čip, vysoký jas, daleký dosvit, životnost více než 30000 hodin- Všechny materiály jsou v souladu s normami CE & ROHS- Odolnost vůči UV záření a aerosolu slané vody, voděodolný stupeň IP67, vhodný pro vnitřní i venkovní použití- Vysoce jasné barvy, rovnoměrné osvětlení- Balení obsahuje 2 úchyty na 1 metr délkyUdávaná hodnota příkonu platí na 1m LED pásku.
Při měření na větší délce, nejsou údaje relevantní z důvodu ztrát na vedeníLed pásky se za provozu zahřívají, proto je nutná instalace do hliníkových profilů nebo na jiné materiály umožňující odvod tepla.Bez chlazení hrozí přehřátí a následné poškození.Maximální délka pásku při jednostranném zapojení je 5m.
Při delším zapojení dochází v výrazným poklesům svítivosti LED.
V těchto případech nebude reklamace uznána.

 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby